Dana 2. prosinca 2017.g. u dvorani „Mursa“, Osijek, Vladimira Preloga 3 održana je svečana promocija na kojoj su promovirani:
SVEUČILIŠNI PRVOSTUPNICI INŽENJERI GRAĐEVINARSTVA
Josip Aladrović
Luka Andričević
Matko Baloković
Denis Berbić
Bojan Biserčić
Tena Bošnjaković
Marko Čaklovac
Nevena Ćoralić
Robert Degiacinto
Marko Dujmović
Nikolina Dunđer
Mario Filipović
Tamara Horvat
Tena Ilijov
Domagoj Jurić
Ivan Kanski
Alen Kedveš
Amadej Korbar
Ivan Kovačević
Josip Krip
Ivana Leko
Ivan Leninger
Katarina Ljubas
Matea Malenjak
Martin Marić
Tatjana Marić
Matej Marković
Antonia Matijević
Marija Mikulić
Branimir Milovanović
Mile Naletilić
Andrea Novak
Aleksandar Novaković
Petra Olić
Stjepan Oreški
Ana Pavičić
Lovro Pavin
Marin Pavin
Igor Pokos
Filip Pranjić
Ivan Zvonimir Prša
Ivan Radetić
Dorian Radmilović
Patricija Ravlić
Filip Rogač
Luka Rohaček
Antun Romić
Stjepan Šimunović
Stjepan Širić
Ana Škarica
Darko Šolić
Marko Šoštarko
Mirela Trajanovski
Dino Vranješ
Ana Vučica
Ivana Vučković
Josipa Vukovski
Alena Zebić
Lucija Zovkić
Luka Zrna
Matija Zvonarić
STRUČNI SPECIJALISTI INŽENJERI GRAĐEVINARSTVA ZA VOĐENJE GRAĐENJA, NADZOR I ODRŽAVANJE GRAĐEVINA
Igor Buntić
Krunoslav Celić
Boris Čiča
Ivan Damjanović
Sonja Danek
Ivan Došlić
Ivica Đorđević
Danijel Jurković
Sanja Kovač
Igor Krišto
Davor Lovrić-Jovanović
Nikolina Samardžić
Denis Urbanek
Ivona Vareševac
Marija Vidaković
Adela Vištica
Ilija Vucić
STRUČNI PRVOSTUPNICI INŽENJERI GRAĐEVINARSTVA
Tvrtko Birčić
Pavao Bošnjak
Marko Čukić
Katarina Galista
Marijan Haban
Marko Ilić
Lea Jakovljević
Nikolina Komesarović
Elizabeta Kovač
Tomislav Kujundžija
Stjepan Legčević
Ivan Lešić
Ivica Lovrenović
Katarina Majdančić
Antonio Martić
Marija Mendeš
Antonio Mihalj
Marijan Mikec
Ivan Nikolić
Nataša Noković
Ines Pačarek
Mila Patković
Tomislav Pranjić
Renato Rudež
Tomislav Šandor
Klara Šostarec
Domagoj Vuleta
Dubravko Žuvan
SVEUČILIŠNA SPECIJALISTICA UPRAVLJANJA GRAĐEVINSKIM PROJEKTIMA
Jelena Piegel Vidaković
SVEUČILIŠNI SPECIJALISTI ZAŠTITE OKOLIŠA U GRAĐEVINARSTVU
Marko Blagus
Igor Dundović
MAGISTRI INŽENJERI GRAĐEVINARSTVA
Petar Adamović
Ante Babić
Aron Babić
Ivan Barišić
Mateja Cuvaj
Andrej Cvijanović
Pavo Ćutunić
Stjepan Đurinović
Ivan Fogadić
Luka Golub
Boris Grahovac
Marko Grljušić
Antonia Horvat
Saša Horvat
Marija Janeš
Petar Jeger
Sara Klibert Pavić
Ilijana Kljajić
Marija Kljajić
Marko Komšo
Josip Korajac
Barbara Krešo
Davor Krznarić
Luka Lekšan
Ivan Lubina
Marijan Lukačić
Igor Marić
Stipo Marić
Mladen Markotić
Juraj Martinović
Mihael Pavlović
Robert Perić
Mario Petrović
Maja Pokos
Gabrijela Poljak
Matej Potočki
Dario Preglej
Ivan Ramljak
Kornelija Ravlić
Kristina Reiter
Iva Sesar
Ana Spajić
Marko Srdanović
Filip Šimić
Ivan Šimić
Josip-Eugen Tomić
Tomislav Tot
Martina Valentić
Nikola Vidović
Valentina Vilk
Mato Vincetić
Krešimir Vlasac
Filip Vrbanić
Dragana Zekić
Tomislav Zelenika
ČLANOVI PROMOTORSKE KOMISIJE:
[Galerija]