LEGERE TURNIR U STOLNOM TENISU

Ponedjeljak, 28. veljače u 9 sati

Prije dvije godine, na 35. rođendan Knjižnice GRAFOS-a, pred sam početak pandemije i potpunog zatvaranja, svečano je otvoren Legere klub, mali dnevni boravak smješten uz knjižnicu. Tom prigodom organizirali smo i vrlo uspješan turnir u stolnom tenisu.
Osim prilike za odmor, Klub studentima nudi različite sadržaje, od kojih su sigurno najbolje prihvaćeni aparat za kavu i stol za stolni tenis. Svakodnevno svjedočimo razigravanjima studenata i (nešto rjeđe) djelatnika, a dolaze nam i studenti s drugih fakulteta. Budući da se Knjižnični odbor uvijek trudi ispuniti (realne i ostvarive) želje studenata, organizirale smo i ove godine turnir, i to na dan otvorenja Kluba i uz proslavu obilježavanja 45. godina GRAFOS-a. Podrazumijeva se, uz odobrenje i bezrezervnu podršku Uprave Fakulteta.

Turnir počinje izvlačenjem parova u 9 sati, u prizemlju, a igrat će se paralelno na dva stola (zahvaljujemo na suradnji OŠ Tin Ujević iz Osijeka). Sudit će licencirani suci Ivana Kovač, prof. i naš student Igor Androš (pobjednik 1. turnira), a za prijave, izvlačenje parova i vođenje zapisnika zadužena je knjižničarka Anđa Ćosić.

Prijaviti se mogu studenti i djelatnici GRAFOS-a od utorka, 22. 2. 2022. do petka, 25. 2. u 12 sati, osobno u knjižnici ili putem e-pošte: acosic@gfos.hr

Nakon proglašenja pobjednika i dodjele nagrada, pozivamo vas na rođendanski domjenak u Klubu i ispred njega!