Noć knjige u Knjižnici GFOS

Objava natječaja za kratku priču

TEMA : KONSTRUKCIJE

tema podrazumijeva široko značenje konstrukcije - u njezinoj materijalnoj formi koja se ostvaruje „građenjem, oblikovanjem, izgradnjom, postupkom kojim se neka cjelina slaže od dijelova ili je proizvod takva postupka“, no obuhvaća i pojam društvene konstrukcije koja razlaže temu „građenja, oblikovanja, izgradnje, zbilje svakodnevnog života postupkom kojim se neka cjelina slaže od dijelova ili je proizvod takva postupka".

Propozicije natječaja:

Pravo natjecanja imaju svi studenti Sveučilišta J. J. Strosmayera u Osijeku. Autori uz priču trebaju napisati svoje puno ime i prezime, telefon i adresu te sastavnicu i studij na kojemu studiraju.

Priča može imati najviše 7200 znakova (s prazninama).

Priče se šalju e-poštom u pdf dokumentu na adresu knjiga@gfos.hr, s naznakom u predmetu: Natječaj za kratku priču GFOS.

Sve priče ulaze u konkurenciju za tri nagrade od kojih je:

1. prva nagrada - 5 ulaznica za kino
  2. druga nagrada - 3 ulaznice za kino
  3. treća nagrada - 2 ulaznice za kino.

Pobjednike bira stručni žiri.

Priču treba poslati najkasnije do 14. travnja 2017. u 12:00 sati.