RAZMJENA KNJIGA NA GRAFOS-u

petak, 12. - ponedjeljak, 15. veljače, u holu Fakulteta

Na Dan zaljubljenih 14. veljače, slavimo i ljubav prema knjizi i čitanju. Naša knjižnica od 2018. godine organizira povodom Međunarodnog dana darivanja knjigom razmjenu knjiga među studentima i djelatnicima Fakulteta.

Pozivamo Vas da i ove godine sudjelujete u ovoj akciji i donesete knjige koje ste pročitali, ostavite ih na stolu za razmjenu i odaberete si knjigu koju je donio netko drugi.

VAŽNO:

Molimo vas da knjige donesete u petak, 12. veljače i ostavite ih na našem Starbooks Library stolu u holu Fakulteta (bit će postavljen u četvrtak), ali ništa ne uzimajte do ponedjeljka! Zbog epidemioloških mjera, knjige moraju odležati tri dana pa možete u ponedjeljak uzeti one koje želite čitati.

Sve knjige koje preostanu nakon razmjene donirat ćemo jednoj od knjižnica u potresom pogođenim područjima.