Susret s influencericom Alis Marić „Čitajmo da bismo vidjeli i iza horizonta“

U okviru Mjeseca hrvatske knjige knjižnični odbor Građevinskoga i arhitektonskog fakulteta u Osijeku u četvrtak, 20. listopada, u 18:00 organizira susret s Alis Marić, jednom od omiljenih regionalnih influencerica koju na društvenoj mreži Facebook prati više od pola milijuna ljudi.

Ovogodišnja manifestacija Mjesec hrvatske knjige posvećena je mladima jer je upravo 2022. godina proglašena Europskom godinom mladih. Knjižnice nastoje pratiti potrebe korisnika te svakodnevno pronalaze načine kako bi približile knjigu i stvorile ljubav prema čitanju današnjim mladima generacijama.

Upravo zbog toga pozivamo vas na susret s Alis Marić,  ženom koja je posredstvom društvenih mreža ponovno probudila ljubav prema knjigama kod velikoga broja svojih pratitelja. Poslušajte priču o njezinoj osobnoj transformaciji od neispunjene pravnice do poznate i uspješne poduzetnice. Susret pod nazivom „Čitajmo da bismo vidjeli i iza horizonta“ održat će u predavaonici 0.2 u prizemlju zgrade Građevinskoga i arhitektonskog fakulteta u Osijeku (Ulica Vladimira Preloga 3, sveučilišni kampus).

Kako danas posredstvom društvenih medija približiti knjigu i stvoriti ljubav prema čitanju? Posjetite Građevinski i arhitektonski fakultet u Osijeku (GrAFOS) i saznajte!

Facebook: „Čitajmo da bismo vidjeli i iza horizonta“