OSNOVNI TEČAJ IZ PROGRAMA AUTODESK REVIT

Unazad nekoliko godina BIM tehnologija intenzivno se implementira u uredima Republike Hrvatske, a jedan od najčešće korištenih BIM alata je Autodesk-ov REVIT. Pozivamo Vas da uložite svoje vrijeme u vlastiti razvoj, steknite kompetitivne vještine i budite najbolji u svojem poslu! Tijekom veljače 2018. godine na Građevinskom fakultetu Osijek organizira se edukacija iz programa REVIT ESSENTIALS.

REVIT ESSENTIALS je osnovni tečaj namijenjen inženjerima građevinarstva, arhitekture, strojarstva i elektrotehnike. Kroz 20 školskih sati prenose se znanja iz modeliranja građevina, kreiranja tehničke dokumentacije, pripreme za ispis, izrade tablica količina za troškovnike, modeliranja iz 2D podloga, izvoza u 2D radi suradnje sa strukama koje još uvijek nisu na Revit platformi te mnoge druge vrijedne informacije.

Edukacijom dobivate i certifikat o odslušanoj edukaciji i priručnik koji prati pojedinu edukaciju na hrvatskom jeziku.

Plan edukacije možete pogledati na linku: PLAN EDUKACIJE REVIT ESSENTIALS

Prijaviti se možete putem sljedećeg linka: http://edukacija.intelika.hr/prijava/?e=222

Mjesto održavanja:                 Građevinski fakultet Osijek, Ulica Vladimira Preloga 3 (računalna učionica III.41)

Datum održavanja:                 05.02.2018. - 08.02.2018.

Vrijeme održavanja:                15:00 do 19:00 sati

Cijena edukacije:                    2.000,00 kuna (cijena je bez PDV-a)

Studenti ostvaruju 55% popusta na cijenu edukacije