Stručni prijediplomski studij Građevinarstvo – izvanredni studij

NAČIN ODRŽAVANJA PREDAVANJA I VJEŽBI IZ KOLEGIJA "GRAĐEVINSKI MATERIJALI"

NAČIN ODRŽAVANJA PREDAVANJA IZ KOLEGIJA "GRAĐEVINSKI MATERIJALI"

Predavanja iz kolegija "Građevinski materijali" se neće održavati do povratka studenata na fakultet. Predavanja iz kolegija "Građevinski materijali" su u obliku PDF datoteka postavljena na službene stranice kolegija "Građevinski materijali" te su studenti dužni prolaziti kroz predavanja u skladu sa rasporedom predavanja (5 termina predavanja = 5 pdf predavanja, dakle svaki termin predavanja je student dužan proći kroz jedno predavanje).

Osim predavanja koja imate u PDF formatu na Internet stranici predmeta i na Loomenu povremeno će biti postavljeni i dodatni linkovi na kratke filmove vezane uz temu predavanja koji služe kao pojašnjenja određenih tema.

Molim studente da povremeno obrate pažnju pa pogledaju što je novog postavljeno, a svakako pratite e-mailove kojima ću vas obavjestiti da imate nove materijale na stranici.

Ako imate kakvih pitanja ili nejasnoća slobodno se javite ivana.milicevic@gfos.hr.

NAČIN ODRŽAVANJA VJEŽBI IZ KOLEGIJA "GRAĐEVINSKI MATERIJALI"

Trenutno ne postoji mogućnost putem CARNet sustava za online učenje (Loomen) kreirati novu virtualnu učionicu, stoga je model održavanja vježbi iz kolegija "Građevinski materijali" dan u nastavku:

A) Laboratorijske vježbe

Laboratorijske vježbe se neće održavati.

B) Auditorne vježbe

Zadatke koje bi i inače asistent rješavao na auditornim vježbama će biti postavljeni na službene stranice kolegija "Građevinski materijali" u obliku PDF datoteke sa svim koracima postupka njihovih rješavanja. Sve zadatke koji budu postavljeni bi radili i na satu, tako da svi studenti imaju obavezu proći kroz sve zadatke koji budu postavljeni na službene stranice kolegija "Građevinski materijali" a svi zadatci mogu biti dani u kolokviju ili ispitu.

Zadatci za iduće vježbe (petak, 20.03.2020.) će biti postavljeni na službene stranice kolegija u utorak (17.03.2020.).

Studenti imaju obavezu proći samostalno kroz sve zadatke koji budu postavljeni na službene stranice kolegija "Građevinski materijali" u petak 20.03.2020. u terminu vježbi od 17:30 do 20:00 sati (a po vlastitoj želji i ranije od navedenog termina, ako im to vrijeme dozvoljava).

Pitanja i nejasnoće, vezane uz zadatke, student je dužan zapisati te kontaktirati asistenta mailom (rbusic@gfos.hr) najkasnije 24h nakon termina održavanja vježbi. Studentima se savjetuje upite poslati odmah iza termina održavanja auditornih vježbi. Asistent će pregledati upite, te odgovoriti na njih putem mail-a do kraja idućeg tjedna (do nedjelje 22.03.2020.).

Ako se ovaj model održavanja vježbi pokaže dobrim, sa istim modelom se nastavlja i u terminu idućih vježbi (subota 28.03.2020.) kada će studentima biti postavljeni novi zadatci na službene stranice kolegija.

C) Konstruktivne vježbe i semestralni zadatak

Semestralne zadatke studenti neće imati.

Datum objave: 16.03.2020. godine

Objavio: Robert Bušić