Sveučilišni prijediplomski studij Građevinarstvo

Obavijesti kolegija Građevna regulativa (PPS-GRAD)

PODSJETNIK

1. kolokvij će se održati na daljinu za OBJE GRUPE 9.12.2020. od 8:30 do 9:30 jer u tom terminu inače nemate nastave.
  2. Kolokvij će sadržavati 30 pitanja s ponuđenim a, b, i c odgovorima, a popunjavati ćete ga putem Google Forms-a.
  3. Na dnu obrasca pritisnete opciju Podnesi kad završite s odgovaranjem na pitanja. Obavezna polja za popunjavanje su ime i prezime i mail adresa.
  4. LINK ĆE BITI OBJAVLJEN NA MICROSOFT TEAMSU I GOOGLE CLASSROOMU 9.12.2020. U 8:29.
  5. Za vrijeme pisanja kolokvija trebate imati mogućnost spajanja na kameru i mikrofon tako da mogu kontaktirati s vama i uživo!

Izrađen je "novi" Google Classroom zbog ograničenja broja predmeta i studenata na besplatnoj verziji. Pozivnica je poslana s adrese hrvoje.krstich@gmail.com.

Svim studentima je poslana pozivnica za priključivanje nastavnim materijalima preko platforme Google Classroom.

Prijavi se za mail obavijesti