Stručni diplomski studij Građevinarstvo – smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina

Način održavanja predavanja iz kolegija Tehnologija betona - specijalistički

Poštovani studenti,

predavanja iz kolegija "Tehnologija betona" su u obliku PDF datoteka postavljena na službene stranice kolegija "Tehnologija betona-specijalistički studij" te su studenti dužni prolaziti kroz predavanja u skladu sa rasporedom predavanja objavljenim na službenim stranicama kolegija (raspored predavanja je objavljen u PDF datoteci "raspored vježbi i predavanja 2020" ).

Osim predavanja koja imate u PDF formatu na Internet stranici predmeta i na Loomenu povremeno će biti postavljeni i dodatni linkovi na kratke filmove vezane uz temu predavanja koji služe kao pojašnjenja određenih tema.

Molim studente da povremeno obrate pažnju pa pogledaju što je novog postavljeno, a svakako pratite e-mailove kojima ću vas obavjestiti da imate nove materijale na stranici.

Ako imate kakvih pitanja, prijedloga ili nejasnoća slobodno se javite ivana.milicevic@gfos.hr.