Stručni diplomski studij Građevinarstvo – smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina

NAČIN ODRŽAVANJA VJEŽBI IZ KOLEGIJA "TEHNOLOGIJA BETONA - specijalistički studij" - NASTAVA NA DALJINU

Poštovani studenti,

s obzirom na dosadašnje radno iskustvo s računalnim aplikacijama preko kojih je moguće odvijanje nastave u realnom vremenu (MS Teams, Google Meet, Zoom, Loomen,...), za potrebe vježbi koje se iz ovoga kolegija izvode u realnom vremenu se ipak kao najbolja aplikacija pokazala domena "Loomen".

Stoga Vas molim da pristupite linku "https://loomen.carnet.hr/course/view.php?id=19579" te da se pomoću Vašeg AAI identiteta (@gfos.hr) i šifre "tehnologija" samostalno upišete u kolegij "Tehnologija betona" na domeni Loomen.

Kako bi imali sve objedinjeno na jednom mjestu, na domenu Loomen sam također postavio slijedeće datoteke:
- organizacija nastave i polaganje ispita
- pravila izrade i predaja semestralnog zadatka
- raspored vježbi i predavanja s opisom tema koje ćemo obrađivati na vježbama
- materijali za vježbe

Prve vježbe su nam u planu u četvrtak 22.04.2021. godine od 17:00 do 20:00h, stoga sve studente molim da se najkasnije do termina vježbi samostalno upišu na kolegij i upoznaju sa sučeljem aplikacije koju ćemo koristiti za potrebe vježbi.

Nastavu na daljinu ćete moći pratiti klikom na link "TEHBET-SPEC - vježbe - streaming" koji se nalazi na uvodnoj stranici kolegija na Loomenu.

Ovu obavijest sam postavio i na službene stranice kolegija na gfos.hr kako bi i svi ostali kolege koji se do danas nisu prijavili na Google Učionicu bili upoznati s promjenama o načinu održavanja vježbi iz ovoga kolegija.

Datum objave: 23.03.2021. godine

Objavio: Robert Bušić, mag.ing.aedif.