Stručni prijediplomski studij Građevinarstvo – izvanredni studij

NAČIN ODRŽAVANJA VJEŽBI IZ KOLEGIJA "GRAĐEVINSKI MATERIJALI - izvanredni studij" - NASTAVA NA DALJINU

Poštovani studenti,

s obzirom na dosadašnje radno iskustvo s računalnim aplikacijama preko kojih je moguće odvijanje nastave u realnom vremenu (MS Teams, Google Meet, Zoom, Loomen,...), za potrebe vježbi koje se iz ovoga kolegija izvode u realnom vremenu se ipak kao najbolja aplikacija pokazala domena "Loomen".

Stoga Vas molim da pristupite linku "https://loomen.carnet.hr/course/view.php?id=19519" te da se pomoću Vašeg AAI identiteta (@gfos.hr) i šifre "materijali" samostalno upišete u kolegij "Građevinski materijali" na domeni Loomen.

Kako bi imali sve objedinjeno na jednom mjestu, na domenu Loomen sam također postavio slijedeće datoteke:
- način polaganja ispita
- raspored vježbi i predavanja
- materijale za vježbe

Prve vježbe su nam u planu u petak 26.03.2021. godine od 15:00 do 17:30h, stoga sve studente molim da se najkasnije do termina vježbi samostalno upišu na kolegij i upoznaju sa sučeljem aplikacije koju ćemo koristiti za potrebe vježbi.

Nastavu na daljinu ćete moći pratiti klikom na link "GRAMAT-IZV - vježbe - streaming" koji se nalazi na uvodnoj stranici kolegija na Loomenu.

Datum objave: 23.03.2021. godine
Objavio: Robert Bušić, mag.ing.aedif.