Stručni prijediplomski studij Građevinarstvo – izvanredni studij

Obavijest o održavanju vježbi!

Obavještavaju se studenti kako se do daljnjega neće održavati vježbe iz kolegija Masivne konstrukcije I zbog trenutne situacije oko pandemije COVID-19 virusa.

Nastava će se održavati konzultativno u vrijeme konzultacija PONEDJELJKOM I SRIJEDOM od 13h do 14h ili putem elektroničke pošte draganic@gfos.hr. U slučaju potrebe za dodatnim konzultacijama molim da se studenti jave na navedenu adresu kako bi se dogovorili oko alternativnih termina.

Budući da se nastava neće održavati, materijali za vježbe će, za sada, biti objavljivani na stranici predmeta. O promjenama mjesta objave studenti će biti pravovremeno obaviješteni.

Sljedeće vježbe su predviđene za ponavljanje i dodatno utvrđivanje znanja iz dijela gradiva koji se odnosi na proračun računskih reznih sila. Sukladno tome u dijelu Nastavni materijali, može se pronaći zadatak (4 vjezbe) koji je potrebno riješiti u svrhu ponavljanja gradiva obrađenog na  prethodnim vježbama. Osim zadatka, u nastavnim materijalim su postavljene Tablice Betonske konstrukcije kao pomoć u rješavanju.

Studenti su OBVEZNI do UTORKA, 24.02.2020. do 10h dostaviti skenirane/uslikane/pretipkane riješene zadatke iz dokumenta 4 vježbe.