Sveučilišni prijediplomski studij Arhitektura i urbanizam

Način polaganja ispita iz kolegija Materijali u arhitekturi 2021.

Način polaganja ispita :

• putem kolokvija
  • putem standardnog ispita

Polaganje ispita putem kolokvija:

Izlazak na prvi kolokvij je obavezan a položen prvi kolokvij je uvjet za izlazak na drugi kolokvij. Svaki od dva kolokvija donosi mogućih 50 bodova. Kolokviji se sastoje od zadataka i teoretskog dijela. Zadatci na jednom kolokviju nose maksimalno 25 bodova. Teoretski dio na jednom kolokviju nosi maksimalno 25 bodova. Studenti za oslobođenje od ispita moraju skupiti minimalno po 15 bodova na zadatcima i 15 bodova na teoretskom dijelu na svakom od dva kolokvija. Za oslobođenje od polaganja ispita standardnim putem potrebno je položiti oba kolokvija. Popravnog kolokvija neće biti.

Polaganje ispita putem standardnog ispita

Ispit se sastoji od zadataka i teoretskog dijela, oba dijela ispita polažu se pismenim putem. Zadatci nose maksimalno 50 bodova. Teoretski dio nosi maksimalno 50 bodova. Studenti moraju skupiti minimalno po 30 bodova na zadatcima i 30 bodova na teoretskom dijelu ispita da bi se ispit smatrao položenim.

Kriteriji ocjenjivanja se nalaze u nastavku:

• 60-69 bodova - dovoljan (2)
  • 70-79 bodova - dobar (3)
  • 80-89 bodova - vrlo dobar (4)
  • 90-100 bodova - izvrstan (5)

Predmetni nastavnik:

Prof.dr.sc. Ivanka Netinger-Grubeša, dipl.ing.građ., nivanka@gfos.hr