Sveučilišni prijediplomski studij Arhitektura i urbanizam

OBAVIJEST O NAČINU ODRŽAVANJA NASTAVE IZ KOLEGIJA „MATERIJALI U ARHITEKTURI“ I OBAVIJEST O ODRŽAVANJU PRVIH VJEŽBI IZ KOLEGIJA „MATERIJALI U ARHITEKTURI“

Poštovani studenti,

s obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju i preporuke, nastava iz kolegija „MATERIJALI U ARHITEKTURI“ će se jednim dijelom odvijati na Fakultetu a dijelom će biti organizirana na daljinu.

Većina studenata je dodana od strane asistenta na domenu „Google Učionica“. Oni koji nisu dodani nemaju gmail račun (sukladno podatcima dobivenim od prodekanice za nastavu) stoga se ovi studenti mole da naprave gmail račun te da se jave asistentu na mail rbusic@gfos.hr kako bi ih mogao dodati u Google Učionicu.

Nastavni materijali za predavanja (pdf prezentacije) su postavljeni na službenim stranicama kolegija na domeni „gfos.hr“ te će dodatno biti postavljani na domenu „Google Učionica“. Domena „Google Učionica“ će se također koristiti i za objavljivanje obavijesti i pregledavanje videozapisa te za postavljanje nastavnih materijala za vježbe (auditorne i laboratorijske). Domena „Loomen“ će se koristiti za online vježbe i konzultativnu nastavu (web streaming). Trenutno se radi na tome da se svi studenti dodaju na domenu „Loomen“. Za pristup domeni "Loomen" studenti trebaju koristiti svoj AAI identitet (korisničko ime i lozinku) kojeg su dobili na početku studija. Ukoliko student ne zna vlastiti AAI identitet neka se javi u referadu ili „carnet“ službi fakulteta.

Uključivanje u nastavni proces na daljinu je obavezno, kao i redovita nastava.

ODRŽAVANJE PRVIH VJEŽBI

Tema prvih vježbi je „Uvodni sat“. Prve vježbe će se održati 03.03.2021. godine (18-20h) kao nastava na daljinu putem domene „Loomen“. Uvodni sat će poslužiti i kao probni rad korištenja navedene domene a proći ćemo i kroz organizaciju nastave i način polaganja ispita te kroz obaveze studenata.

Za bilo kakva pitanja vezano uz vježbe molimo studente da se jave asistentu na mail rbusic@gfos.hr.

Za bilo kakva pitanja vezano uz predavanja molimo studente da se jave profesorici na mail nivanka@gfos.hr.

Datum objave: 27.02.2020. godine

Objavio: Robert Bušić