Sveučilišni prijediplomski studij Građevinarstvo

Obavijest o predaji 3. semestralnog programa!

U petak, 9. lipnja 2017. svi studenti koji do sada nisu predali 3. semestralni program iz kolegija Građevna statika 1, dužni su doći u terminu nastave vježbi:

• grupa A, u 12 sati, predavaonica II.47,
  • grupa B, u 12 sati, predavaonica III.41,
  • grupa C, u 10 sati, predavaonica II.47,

te osobno predati svoj program. Ukoliko bilo koji student do tada ne preda potpun i točan 3. program (također se odnosi i na zaostatke studenata 1. i 2. programa) automatski gubi pravo na potpis iz kolegija Građevna statika 1.

• Potpun i točan program podrazumijeva sve riješene zadatke zadane programom, metodom propisanom u zadatku, sa svim opisima postupaka i skicama, mjernim jedinicama, crtežima obavezno u mjerilima, numeriranim stranicama, na čistim bijelim papirima, s provjerom potrebnih vrijednosti u Robot-u (koji mora biti isprintan sa svim vidljivim vrijednostima i priložen programu).

Doc.dr.sc. Tanja Kalman Šipoš, dipl.ing.građ.

Dr.sc. Marin Grubišić, mag.ing.aedif.