Sveučilišni prijediplomski studij Građevinarstvo

PRVI TERMIN KONZULTACIJA nakon godišnjeg odmora

Prvi termin konzultacija kod prof.dr.sc. Damira Markulaka nakon godišnjeg odmora bit će u utorak 31.8.2021. godine. U tom se terminu može doći na upis ocjena/potpisa u indeks, odnosno na konzultacije vezano za izradu završnih i diplomskih radova. Studente koji planiraju predati završni rad u 9. mjesecu upućujemo na pažljivo čitanje i primjenu dokumenata "Upute za pisanje" i "Predložak" koji se nalaze u okviru naslova "Završni rad" na web stranici s nastavnim materijalima. Sukladno tim dokumentima, skrećemo pozornost da su studenti dužni doći na ovdje navedeni termin konzultacija s radnom verzijom završnog rada u visokom stupnju gotovosti, kako bi ostalo dovoljno vremena za pregled i eventualne završne popravke rada.