Stručni diplomski studij Građevinarstvo – smjer Vođenje građenja, nadzor i održavanje građevina

Nastavni materijali kolegija Izvedba i oblikovanje konstrukcija I (SPEC-DIPL)

Promjene u polaganju ispita iz kolegija IOK 1

Datum objave: 13.04.2021.

Obavještavaju se studenti da će, počevši od ljetnih rokova u ovoj akademskoj godini (2020/21), biti obavezno pisanje pismenog ispita iz oba "dijela" kolegija, dakle i iz čeličnih i iz drvenih koinstrukcija. Standardni pismeni ispit tako će se sastojati od ukupno 10 pitanja, po 5 pitanja iz svakog dijela kolegija.

Ukoliko zbog epidemiološke situacije i dalje ne bude preporučeno održavanje usmenih ispita, broj pitanja na pismenom ispitu bit će povećan na 14 pitanja, po 7 pitanja iz svakog dijela ispita. O održavanju ili ne održavanju usmenog ispita u ljetnim ispitnim rokovima studenti će na vrijeme biti obaviješteni.

Navedena promjena u polaganju ispita odnosi se na sve studente koji će pristupiti polaganju ispita od ljetnih rokova pa nadalje.

Nositelji kolegija

Opširnije