Diplomski sveučilišni studij Građevinarstvo

Obavijesti kolegija Betonske konstrukcije II


09.07.2020.

Sve ocjene s ljetnih ispitnih rokova će biti upisane u rujnu. O vremenu upisa studenti će biti naknadno obavješteni.

Adriana Brandis, mag.ing.aedif.


06.06.2020.

Na rokovima 2.7. i 16.07. pisati će se i pismeni i usmeni dio ispita.

Pismeni dio ispita će se 1:30h, dok će se teorija pisati 1h.

Pismeni ispit će sadržavati statički sustav na kojem će se provesti dimenzioniranje elemenata prema naučenim postupcima kolegija Beton I i II.

Adriana Brandis, mag.ing.aedif.


26.02.2020.

Indeksi s upisanim ocjenama se nalaze u referadi.

Adriana Brandis, mag.ing.aedif.



11.02.2020.

Indeksi s upisanim ocjenama se nalaze u referadi.

Adriana Brandis, mag.ing.aedif.



05.02.2020.

Objavljeni su ukupni rezultati kolokvija. 

Upis ocjena biti će na sljedećem usmenom ispitu te će biti naknadno objavljen.

Ocjene:

  • dovoljan (2)................................ 61 - 70
  • dobar (3)..................................... 71 - 80
  • vrlo dobar (4)............................ 81 - 90
  • izvrstan (5)................................. 91 - 100
JMBAG     1. zadatci dodatni bodovi 1. kolokvij zadatci konačno 1.teorija 2.zadatci dodatni bodovi 2. kolokvij zadatci konačno ZADATCI KONAČNO 2.teorija Program Ukupno bodovi
0135232454     11 3 14 18 14 1 15 29 30 10 87
0149221686     10 1 11 24 8 2 10 21 26 10 81
0082044901     2 1 3 18 -   - - - 10 -
0149221030     9 1 10 30 12 1 13 23 16 10 79
0149223152     6,5 1 7,5 18 11 1 12 19,5 28 10 75,5
0149219088     14,5 1 15 24 13 1 14 29 30 10 93
0149215580     6,5 0 6,5 24 12 1 13 19,5 15 10 68,5
0149217975     4,5 1 5,5 24 8 1 9 14,5 26 10 74,5
0149219116     8,5 1 9,5 24 13 1 14 23,5 26 10 83,5
0149217239     8 1 9 18 13 1 14 23 22 10 73
0149221798     10 1 11 18 10 1 11 22 18 10 68
0149219228     6 0 6 12 - 1 -   2 9 -
0149218946     13,5 0 13,5 24 10 0 10 23,5 17 10 74,5
0149223056     7,5 2 9,5 24 13 0 13 22,5 15 10 71,5
0149221868     4,5 1 5,5 24 11,5 1 12,5 18 20 10 72
0165064823     6 1 7 24 8,5 1 9,5 16,5 14 10 64,5
0149221121     9 0 9 24 8   8 17 13 10 64
0149223259     12 2 14 24 13   13 27 23 10 84
0149219184     11,5 1 12,5 24 13 1 14 26,5 28 10 88,5
0149223836     10 1 11 24 9 1 10 21 20 10 75
0149222727     8 2 10 30 13 1 14 24 27 10 91
0149219483     - 1 - 5 -   - - - 10 -
0149219595     9 1 10 24 9   9 19 23 8 74
0149222038     1 1 2 30 11,5 1 12,5 14,5 23 10 77,5
0114027531     8 1 9 24 6 1 7 16 18 10 68
0149221387     7,5 1 8,5 24 8 2,5 10,5 19 18 10 71
0149219709     9 1 10 18 13 1 14 24 24 10 76
0082056988     10 1 11 30 9,5 1 10,5 21,5 25 10 86,5
0082053138     13 2 15 24 8 1 9 24 15 10 73
0149223110     10,5 1 11,5 18     0 11,5 10 10 -
0111123860     15 2 15 18 8 1 9 24 13 10 65
0114025649     10 1 11 18 5   5 16 30 10 74
0149222678     15 1 15 18 10 1 11 26 25 10 79
0149213154     10 0 10 18 11   11 21 25 10 74
0082053372     9 1 10 18 8 1 9 19 25 10 72
0149219756     8 1 9 24 13 1 14 23 20 10 77
0149221499     12 3 15 24 8   8 23 12 10 69
0149223014     15 1 15 12 13   13 28 23 10 73
0149222155     15 1 15 18 13 1 14 29 22 10 79
0149223792     11,5 2 13,5 18 9 1 10 23,5 20 10 71,5
0149222865     8,5 0 8,5 12 11 1 12 20,5 27 10 69,5
0149222706     12 1 13 18 14 1 15 28 30 10 86
0149221548     12 0 12 18 11,5   11,5 23,5 30 10 81,5
0149221553     11,5 1 12,5 18 10   10 22,5 17 10 67,5
0149223878     14 2 16 18 8   8 24 15 10 67
0149221602     6,5 1 7,5 18 10   10 17,5 27 10 72,5
0149220299     6,5 1 7,5 18 5 1 6 13,5 30 10 71,5
0149222272     15 1 15 24 10 1 11 26 23 10 83
0149222288     15 0 15 24 13 2 15 30 27 10 91
0165066700     7 1 8 24 13   13 21 28 10 83
0149211401     5 1 6 18 13   13 19 3 10 -
0149223173     11 0 11 18 9 1 10 21 20 10 69
0149220509     15 0 15 18 -   - - - 10 -
0149222620     15 0 15 18 15   15 30 27 10 85
0149216301     - 1 - - -   - - - 8 -
0149223329     12 0 12 18 15 1 16 28 28 10 84
0149220561     15 0 15 18 8   8 23 20 10 71
0149222337     10,5 0 10,5 18 6 1,5 7,5 18 25 10 71
0149221873     12 1 13 18 8 1 9 22 15 10 65
9996001759     13,5 0 13,5 18 6   6 19,5 11 10 -
0149220631     10,5 0 10,5 18 5   5 15,5 23 10 66,5

Adriana Brandis, mag.ing.aedif.


03.02.2020.

Objavljeni su rezultati praktičnog dijela kolokvija pisanog 31.01.2020.

Uvid u kolokvije biti će u utorak 04.02.2020. u 9h.

JMBAG 2.zadatci dodatni bodovi 2. kolokvij zadatci konačno
0135232454 14 1 15
0149221686 8 1 9
0082044901 -   -
0149221030 12 1 13
0149223152 11 1 12
0149219088 13 1 14
0149215580 12 1 13
0149217975 8 1 9
0149219116 13 1 14
0149217239 13 1 14
0149221798 10 1 11
0149219228 - 1 -
0149218946 10 0 10
0149223056 13 0 13
0149221868 11,5 1 12,5
0165064823 8,5 1 9,5
0149221121 8   8
0149223259 13   13
0149219184 13 1 14
0149223836 9 1 10
0149222727 13 1 14
0149219483 -   -
0149219595 9   9
0149222038 11,5 1 12,5
0114027531 6 1 7
0149221387 8 1 9
0149219709 13 1 14
0082056988 9,5 1 10,5
0082053138 8 1 9
0149223110     -
0111123860 8 1 9
0114025649 5   5
0149222678 10 1 11
0149213154 11   11
0082053372 8 1 9
0149219756 13 1 14
0149221499 8   8
0149223014 13   13
0149222155 13 1 14
0149223792 9 1 10
0149222865 11 1 12
0149222706 14 1 15
0149221548 11,5   11,5
0149221553 10   10
0149223878 8   8
0149221602 10   10
0149220299 5 1 6
0149222272 10 1 11
0149222288 13 1 14
0165066700 13   13
0149211401 13   13
0149223173 9 1 10
0149220509 -   -
0149222620 15   15
0149216301 -   -
0149223329 15 1 16
0149220561 8   8
0149222337 6   6
0149221873 8   8
9996001759 6 1 7
0149220631 5   5

Adriana Brandis, mag.ing.aedif.


20.01.2020.

Drugi kolokvij će se održati u petak 31.01.2020. u predavaonici 0.4. od 10 do 12h.

Predaja semestralnih radova za studente koji programe nisu predali ranije biti će u četvrtak 30.01.2020. od 10 do 12h.

Adriana Brandis, mag.ing.aedif.


18.12.2019.

Vježbe predviđene za 7. i 8.1.2020. neće se održati.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


12.12.2019.

Nadoknada vježbi iz Betona II za A grupu održati će se u četvrtak 12.12.2019. u 14h u učionici II.48.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


29.10.2019.

Obavještavaju se studenti da će se vježbe grupe B iz kolegija Betonske konstrukcije II održati 30.10.2019. s početkom u 9:15 h u predavaonici 0.5.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


07.10.2019.

Obavještavaju se studenti da će vježbe iz kolegija Betonske konstrukcije II početi 15. odnosno 16.10. prema objavljenom rasporedu.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

 


27.02.2019.

Obavještavaju se studenti da su indeksi s upisanim ocjenama u referadi.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

 


 

10.02.2019.

Studenti koji su ostvarili pravo na potpis trebaju ostaviti indekse u referadi najkasnije do utorka 12.02.2019. do 10h.

Indeksi će isti dan biti potpisani i vraćeni u referadu.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


 

28.01.2019.

Termin drugog kolokvija pomiće se na 01.02. od 13 do 16h u predavaonicu 0.2.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


 

25.01.2019.

Objavljen je raspored predaje i obrane programa koji će se održati u kabinetu II.20.

Utorak 29.01.2019.
Ante Akrap 11:00-11:10
Vedran Aračić
Lucija Bagarić
Marko Baković 11:10-11:20
Adriana Bičanić
Beatrice Bilić Đurković
Antonia Bošnjak 11:20-11:30
Iva Bradarić
Ana Bujadinović
Marin Čačić 11:30-11:40
Ivan Djedović
Toni Draženović
Matea Džambo 11:40-11:50
David Herceg
Stjepan Horvat
Nikola Iličić 11:50-12:00
Valentina Ivanlić
Josip Juričić
Valentina Jurić 12:00-12:10
Marija Kerepčić
Dora Knežević
Srijeda 30.01.2019.
Mario Kosić 13:00-13:10
Nina Krljar
Dalibor Kubica
Antonio Kurtušić 13:10-13:20
Manda Lucić
Nikola Lucić
Marin Ljubas 13:20-13:30
Magdalena Marić
Mišel Matijević
Petra Miličević 13:30-13:40
Davor Odor
Oliver Romić
Dario Sabo 13:40-13:50
Aron Steinbrückner
Ivan Stipaničev
Maja Stočko 13:50-14:00
Dragana Stojaković
Josip Škarica
Dario Šokčević 14:00-14:10
Domagoj Šušak
Josipa Tomić
Tin Vujčić 14:10-14:20
Marin Vuković

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


 

23.01.2019.

Drugi kolokvij će se održati 30.01. od 10 do 12h u predavaonici 0.2.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


 

14.01.2018.

Obavještavaju se studenti A grupe kako će se sutrašnje vježbe (15.01.) održati s početkom u 14h. 

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

 


 

14.01.2018.

Nadoknada predavanja iz kolegija Betonske konstrukcije II održati će se u petak (18.01.) u predavaonici 0.4. od 13-15h.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

 


 

Zbog radionica koje se provode u sklopu Smotre sveučilišta konzultacije predviđene za petak 13.12.2018. od 9 do 10h pomiću se na petak 13.12.2018. od 13 do 14h.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


 

05.11.2018.

Nadoknada vježbi za A grupu održati će se u utorak 6.11. od 8:30-10:00 u učionici II.51.

Nadoknada vježbi za B grupu održati će se u srijedu 7.11. od 10:00-12:00 u učionici III.44.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

 


 

29.10.2018.

Nadoknada vježbi za A grupu održati će se u utorak 30.10. od 8:30-10:00 u učionici II.51.

Nadoknada vježbi za B grupu održati će se u srijedu 31.10. od 10:00-12:00 u učionici III.44.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

 


 

5.10.2018.

U razdoblju od 8. do 23. listopada konzultacije se neće održavati zbog odsutnosti asistentice.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


 

5.10.2018.

Vježbe iz predmeta Betonske konstrukcije II neće se održati 9.10., 10.10., 16.10., 17.10. i 23.10.

Nadoknada vježbi za A grupu biti će 26.10. od 11-13h u učionici III.43.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

 


 

04.10.2018.

Obavijest studentima A grupe.

Vježbe iz predmeta Betonske konstrukcija II održati će se u petak, 05.10.2018. od 11-13h u učionici 0.2.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

 


 

14. veljače 2018.

Indeksi s upisanim ocjenama za studente koji su kolokvirali nalaze se ispred kabineta II.20.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


 

29. siječanj 2018.

Otkazuju se konzultacije zakazane za 29. siječanj od 14-15h.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


 

25. siječanj 2018.

Objavljen je raspored predaje programa.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

 

Utorak 30.1.
R.Br. Ime Prezime Vrijeme
1 Mario Aračić 9:00
2 Darko Banoža
3 Tena Bošnjaković 9:10
4 Marko Čaklovac
5 Marko Dujmović 9:20
6 Nikolina Dunđer
7 Mario Filipović 9:30
8 Ana-Marija Ivanko
9 Mihaela Jakubek 9:40
10 Domagoj Jurić
11 Kristijan Jurišić 9:50
12 Ivan Kanski
13 Alen Kedveš 10:00
14 Amadej Korbar
15 Lucija Kordić 10:10
16 Marina Lilić
17 Katarina Ljubas 10:20
18 Martin Marić
19 Josip Marić

 

Srijeda 31.1.
R.Br. Ime Prezime Vrijeme
20 Martina Marjanović 12:00
21 Mario Marušić
22 Marija Mikulić 12:10
23 Branimir Milovanović
24 Mile Naletilić 12:20
25 Matea Nikolić
26 Marin Pavin 12:30
27 Ivan Zvonimir Prša
28 Ivan Radetić 12:40
29 Ivan Radić
30 Filip Rogač 12:50
31 Luka Rohaček
32 Antun Romić 13:00
33 Valentina Sekelj
34 Sarah Šćurla 13:10
35 Dino Vranješ
36 Ivana Vučković 13:20
37 Josipa Vukovski
38 Alena Zebić 13:30
39 Lucija Zovkić
40 Luka Zrna 13:40
41 Matija Zvonarić
42 Tajana Vučak

 

 

 


 

30. listopad 2017.

Nadoknada vježbi iz Betonskih konstrukcija II za B grupu održati će se 10.11. od 13-15h u učionici II.51.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


 

03. listopad 2017.

 

Vježbe iz kolegija Betonske konstrukcije II za obje grupe počinju u drugom tjednu predavanja.

Grupa A - utorak 10. listopad

Grupa B - srijeda 11. listopad

 

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.


 

13.veljače 2017.

Studenti koji su kolokvirali trebaju doći na upis ocjene u srijedu 15.veljače od 11 do 12h u kabinet II.14

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

 


 

23. siječanj 2017.

Objevljen je raspored predaje programa iz Betonskih konstrukcija II.

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

 

Ponedjeljak, 30.siječanj - B grupa

R.Br. Ime Prezime Vrijeme
1 Mateo Livaić   9:00
2 Tvrtko Lončar
3 Slaven Lovrić
4 Ivo Lukač 9:15
5 Josip Ljulj
6 Vladimir Maksimović
7 Krešimir Malčić 9:30
8 Dorotea Markasović
9 Aleksandra Marković
10 Slaven Mesić 9:45
11 Andrijana Mihaljević
12 Matias Mijić
13 Ivan Mikulandra 10:00
14 Domagoj Miloloža
15 Nikola Pantić
16 Ivona Pavić 10:15
17 Ivan Perić
18 Sara Podgoračan
19 Karla Popić 10:30
20 Filip Prpić
21 Matija Prša
22 Antonio Radonjić 10:45
23 Ivan Renić
24 Mihovil Smiljanić
25 Toni Ante Srblin 11:00
26 Miro Suver
27 Nikolina Šarić
28 Andrea Šipoš 11:45
29 Dario Šokić
30 Dora Šperac
31 Andrej Štetić 12:00
32 Petar Štimac
33 Luka Tomas
34 Monika Trbojević 12:15
35 Josip Valenčak
36 Marija Vidović
37 Josip Vištica 12:30
38 Jurica Vrkljan
39 Ivica Zgrebec
40 Ivana Zrakić 12:45
41 Dominik Župarić
42 Marko Župarić

 

Utorak, 31.siječanj - A grupa

R.Br. Ime Prezime Vrijeme
1 Anja Aćimović 12:00
2 Dunja Blažević
3 Igor Bogojević
4 Valentina Božičević 12:15
5 Nikolina Brekalo
6 Ivona Brnjetić
7 Ivan Brozinić 12:30
8 Bruno Bulić
9 Ivan Buljan
10 Igor Čuletić 12:45
11 Dora Ćaleta
12 Petra Ćorić
13 Martina Ćoruša 13:00
14 Ivan Dominković
15 Luka Delhusa
16 Božidar Đukić 13:15
17 Stjepan Fotak
18 Dragana Gavrić
19 Hrvoje Glavaš 13:30
20 Marko Glavica
21 Jurica Grepo
22 Zvonimir Hađinac 13:45
23 Matej Ilić
24 Tomislav Ivančević
25 Marko Ivanišić 14:00
26 Jelena Ivošević
27 Josip Janjić
28 Mislav Jukić 14:15
29 Luka Juren
30 Ivan Jurić
31 Ivona Juroš 14:30
32 Josip Kedžo
33 Josipa Kerovec
34 Želimir Kiš 14:45
35 Goran Kljajić
36 Hrvoje Knežević
37 Gordana Končarević 15:00
38 Dino Kopić
39 Matej Krstić
40 Vjekoslav Kujundžija 15:15
41 Tomislav Kuna

 


 

U ponedjeljak (9.1.2017.) konzultacije se neće održati

Adriana Cerovečki, mag.ing.aedif.

Prijavi se za mail obavijesti