Sveučilišni prijediplomski studij Građevinarstvo

Obavijesti kolegija Osnove proračuna i djelovanja na konstrukcije (PSS-GRAD)

Rezultati ispita objavljuju se na ISVU (studomatu).

Uvid u ispite obavlja se u vrijeme konzultacija predmetnog nastavnika, a aktualno vrijeme konzultacija objavljeno je na mrežnim stranicama Fakulteta (http://www.gfos.unios.hr > NASTAVA > Termini konzultacija)

Nije obavezno, ali se preporuča  mailom (markulak@gfos.hr) najaviti na konzultacije zbog eventualne službene odsutnosti.

Prijavi se za mail obavijesti

Potpisivanje indeksa ili upis ocjene u indeks

Datum objave: 01.07.2021.

Studenti koji iz raznih razloga nisu uspjeli predati indekse na potpis ili upis ocjene, mogu to učiniti u vrijeme konzultacija kod prof.dr.sc. Damira Markulaka utorkom između 10 i 12 sati. Dakle, nakon svakog održanog ispitnog roka, ali i inače, moguće je doći na upis ocjene/potpisa u spomenuto vrijeme konzultacija - s obzirom na opću situaciju preporučeno je najaviti se mailom (markulak@gfos.hr) dan ili dva ranije kako bih definitivno potvrdio svoju nazočnost na određeni dan. Iznimno, u slučaju stvarne nemogućnosti osobnog dolaska, indeks je moguće poslati po kolegici/kolegi, ponovno uz prethodno poslanu obavijest o tome na gore navedeni e-mail.

Opširnije