Sveučilišni prijediplomski studij Građevinarstvo

Obavijesti kolegija Organizacija građenja I (PSS-GRAD)

Obavijest - ocjene i potpisi

1) Dobivanje potpisa u indeks i upis ocjena (studenti koji su zadovoljni ocjenama) će biti u terminu pismenog ispita u predavaonici gdje se održava pismeni ispit.

2) Uvid u ocjene je u kabinetu III.26 u terminu konzultacija.

3) Studenti koji nisu zadovoljni ocjenom ostvarenom na kolokvijima - žele povećati ocjenu - trebaju u terminu pismenog ispita donijeti sheme uređenja gradilišta (koje su radili na predavanju) te će rješavati zadatke koji su im bili zadani na vježbama (zadatci za dodatne bodove - dokaznica mjera i iskaz materijala).

U Osijeku, 14.06.2019.                                                                                          Dino Obradović, mag.ing.aedif.

Prijavi se za mail obavijesti