Razlikovna godina za stjecanje uvjeta za upis na sveučilišni diplomski studij Građevinarstvo

Obavijesti kolegija Nosive konstrukcije I (RAZ)

Obavijest o potpisivanju indeksa

Mole se studenti koji su ak. godine 2018./2019. upisali predmet Nosive konstrukcije 1 i kojima je priznat ispit, da predmetnom nastavniku donesu indeks u terminu pismenih ispita iz predmeta Betonske konstrukcije 1 na rokovima u lipnju ili srpnju 2019. godine radi upisa ocjene.

Indeks je također moguće donijete u terminu konzultacija koje se održavaju srijedom od 14 do 16 h u uredu II.14.

Doc. dr. sc. Ivan Kraus

Obavijest

Mole se studenti koji su ak. godine 2018./2019. upisali predmet Nosive konstrukcije 1, a koji nisu sudjelovali na nastavi iz predmeta 26. travnja 2019., da se u jednom od prvih mogućih termina konzultacija osobno jave predmetnome nastavniku. Konzultacije se održavaju srijedom od 14 do 16 h u uredu II.14.

Doc. dr. sc. Ivan Kraus

Prijavi se za mail obavijesti