Sveučilišni prijediplomski studij Arhitektura i urbanizam

Nastavni materijali za vježbe - obavezno preuzeti i pogledati!

Sukladno situaciji zbog koje je obustavljena nastava te prema uputama dobivenim od Sveučilišta, vježbe iz kolegija Statika  bit će dostupne u vidu nastavnih materijala. Nastavni materijali nalaze se u prilogu za prošlotjednu i ovotjednu nastavnu cijelinu pod nazivom Osnovni statički sustavi-greda s prepustom i konzola.

Studenti su obavezni preuzeti nastavne materijale te samostalno detaljno proći kroz njih. Zadatci u nastavnim materijalima popraćeni su dodatnim objašnjenjima kako bi se olakšalo njihovo razumijevanje. Za sva dodatna pitanja i nejasnoće moguće je obaviti konzultacije na mail kstrukar@gfos.hr.

Također, mole se studenti da pogledaju i detaljno pogledaju prezentaciju pod nazivom Konstrukcija parabole koja se nalazi u prilogu.

vjezbe-3-prosta-greda.pdf

vjezbe-4-greda-s-prepustom-i-konzola.pdf