Info radionice o otvorenom natječaju „Projekt razvoja karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“

Povodom otvorenog poziva na natječaj „Projekt razvoja karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“ Hrvatske zaklade za znanost,  održati će se sljedeće Info radionice, u sklopu kojih će predstavnici Zaklade održati prezentaciju o otvorenom natječaju.

Info radionice će se održati sukladno niže navedenom rasporedu:

• 11.12.2017. godine s početkom u 09:30 sati u Zagrebu, Sveučilište u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14 (aula Rektorata Sveučilišta u Zagrebu)
  • 14.12.2017. godine s početkom u 12:30 sati u Rijeci, STEP RI znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci, Radmile Matejčić 10
  • 15.12.2017. godine s početkom u 12 sati u Splitu, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje, Ruđera Boškovića 32 (dvorana A301)
  • Osijek, TBD

Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite registracijom na povezincu.

Poziv možete preuzeti ovdje.