Natječaj za izbor dva suradnika u naslovno suradničko zvanje asistenta za znanstveno područje tehničke znanosti, znanstveno polje građevinarstvo

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku,

Građevinski fakultet Osijek

raspisuje

za izbor

• dva suradnika u naslovno suradničko zvanje asistenta za znanstveno područje tehničke znanosti, znanstveno polje građevinarstvo

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Svi pristupnici  natječaju, pored općih uvjeta propisanih Zakonom o radu (NN br.93/14), moraju ispunjavati i uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN br.123/03, 198/03, 105/04, 2/07-Odluka USRH, 174/04, 46/07, 45/09, 63/11, 94/13, 139/13, 101/14 i 60/15-Odluka USRH).

Pristupnici natječaja za izbor u zvanje  moraju ispunjavati i uvjete  iz članka 41. Pravilnika o provedbi postupka izbora/reizbora u zvanja i na odgovarajuća radna mjesta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Pravilnik je objavljen na mrežnim stranicama Građevinskog fakulteta Osijek www.gfos.hr

Uz prijavu na natječaj, pristupnici natječaja obvezni su priložiti dokumentaciju prema Obrascu br. 7., Prijava na natječaj za izbor u naslovno znanstveno/umjetničko–nastavno, nastavno i suradničko zvanje, i to:

• Životopis
  • Preslika diplome o završenom diplomskom sveučilišnom studiju
  • Prijepis ocjena odnosno dopunska isprava o studiju
  • Potvrdu o upisanom poslijediplomskom sveučilišnom studiju (ukoliko je pristupnik upisan na poslijediplomski sveučilišni studij)

Prijavi na natječaj obvezno se prilaže dokumentacija u dva primjerka i elektroničkom obliku na CD-u i PDF-formatu. Obrasci za prijavu na natječaj nalaze se na mrežnim stranicama Građevinskog fakulteta Osijek www.gfos.hr

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave na natječaj s dokumentacijom podnose se u roku 15 dana od dana objave natječaja na adresu: Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Građevinski fakultet Osijek, Vladimira Preloga 3,  31000 Osijek, s naznakom „prijava na natječaj“.

Natječaj objavljen 25.08.2017.