OBAVIJEST STUDENTIMA 2. GODINE DIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA I 2. GODINE SPECIJALISTIČKOG DIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA

SVEUČILIŠTE JOSIPA JURJA STROSSMAYERA U OSIJEKU
GRAĐEVINSKI FAKULTET OSIJEK

OBAVIJEST STUDENTIMA 2. GODINE DIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA
GODINE SPECIJALISTIČKOG DIPLOMSKOG STRUČNOG STUDIJA

Studenti koji su prvi put upisali II. godinu diplomskog sveučilišnog studija ili II godinu specijalističkog diplomskog stručnog studija u akademskoj 2016./2017. godini trebaju popuniti zahtjev za dodjelu teme iz koje će raditi diplomski rad i predati ga u Ured za studente najkasnije do petka, 03. ožujka 2017.g.

U zahtjevu obavezno treba navesti tri teme (iz predmeta upisanih tijekom studija - popis tema iz kojih se može raditi diplomski rad nalazi se na  oglasnoj ploči Fakulteta i web stranici (Nastava-Diplomski radovi- Popis tema diplomskih / specijalističkih diplomskih radova u akademskoj 2016/2017 ).

Obrazac zahtjeva može se podići na web stranici fakulteta (Nastava-Diplomski radovi-Zahtjev za dodjelu teme diplomskog/specijalističkog diplomskog rada)  ili u Uredu  za studente.

U Osijeku, 14. veljače 2017.g.                                                                                                                                                                         Predsjednica Odbora za završne i diplomske radove:

Izv.prof.dr.sc. Mirjana Bošnjak-Klečina, v.r.