Poziv na razgovor (intervju) - stručni suradnik za knjigovodstvene evidencije

Na temelju Članka 20. i 21. Pravilnika o raspisivanju i provedbi javnih natječaja na Sveučilištu Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek raspisao je javni natječaj za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrste stručni suradnik za knjigovodstvene evidencije u Pododsjeku/Uredu za računovodstveno-financijske poslove u Odjelu u područnoj službi/Tajništvu Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku na određeno vrijeme u punom radnom vremenu (zamjena za bolovanje) koji je objavljen 20. prosinca 2023. godine u „Narodnim novinama", dnevnom listu Glas Slavonije, mrežnoj stranici Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek i Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku te Hrvatskom zavodu za zapošljavanje - Regionalnom uredu Osijek.

Poziv na intervju