Predavanja za studente 1. i 2. godine diplomskog sveučilišnog studija

U četvrtak, 8. lipnja 2017. godine, ​na Građevinskom fakultetu Osijek, ​u učionici 0.5, ​s početkom u 14:00 sati u trajanju od 1 sat, održati će ​se ​predavanj​a​:

​1. ​Poslijediplomski sveučilišni​ ​studij ​​Građevinarstvo:​ opis studija i studijskog programa​;​
​2. ​Sveučilišni poslijediplomski specijalisitčki studij​ ​Građevinarstvo:​opis studija i studijskog programa​;​
​3. ​Projekt "Forecast Engineering: From Past Design to Future Decisions" programa "Erasmus+" i "Ključna aktivnost 2: Strateška partnerstva".

Predavanja su namijenjena studentima 1. i 2. godine diplomskog sveučilišnog studija s ciljem upoznavanja o nastavku obrazovanja kroz poslijediplomski studij i mogućnostima međunarodne suradnje.

Doc.dr.sc. Davorin Penava, dipl.ing.građ.