UPUTE ZA UPIS U I. GODINU STUDIJA AKADEMSKE 2018./19. GODINE DIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ GRAĐEVINARSTVO

Upis pristupnika koji su ostvarili pravo upisa prema rang  listi obavit će se u  utorak, 02. listopada 2018. g. od 9:00 do 12:00 sati, u prostorijama Fakulteta u Osijeku, Vladimira Preloga 3  (CAMPUS). Na upis kandidati trebaju pristupiti osobno.

Za pristupnike koji su rangirani u okviru upisne kvote,  a u utorak, 02. listopada  2018. g.  ne pristupe upisu u naznačeno vrijeme, smatrat će se da su odustali od upisa.

ZA UPIS JE POTREBNO PRILOŽITI SLJEDEĆE DOKUMENTE:

• svjedodžbu/diploma/potvrdu o završenom preddiplomskom sveučilišnom studiju ili preddiplomskom stručnom studiju uz uvjerenje o završetku „Razlikovne godine“,
  • dopunsku ispravu o studiju ili prijepis ocjena ,
  • dvije osobne fotografije dimenzija 4X6,
  • dokaz o uplati 480,00 kuna (troškovi prijave, upisa, upisnih materijala i projekata Studentskog zbora) na IBAN Građevinskog fakulteta Osijek, broj:HR04 25000091102002438; model: HR67, poziv na broj odobrenja: upisati OIB studenta,
  • studenti koji su do sada bili upisani na neki drugi diplomski studij uplaćuju školarinu od 370,00 kn  na IBAN Građevinskog fakulteta Osijek,
  • pristupnici koji su završili preddiplomski studij izvan RH trebaju dostaviti Rješenje o akademskom priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije.

Prodekanica za nastavu i studente:

Izv.prof.dr.sc. Mirjana Bošnjak-Klečina, v.r.