20. Smotra Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

20. Smotra Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku će se održati 9. i 10. prosinca (petak 10-18 sati i subota 10-13 sati) 2016. godine na Građevinskom fakultetu, Vladimira Preloga 3, Sveučilišni campus.

Smotra je namijenjena učenicima završnih razreda srednjih škola, a svrha održavanja Smotre je pravovremeno upoznavanje maturanata, odnosno budućih studenata o studijskim programima, o njihovom trajanju, poslovima za koje ih ti studiji osposobljavaju, i o uvjetima upisa na pojedina visoka učilišta, uvjetima smještaja tijekom studija u Osijeku, studentskom životu.

Na Smotri će se predstaviti znanstveno-nastavne i umjetničko-nastavne sastavnice, sveučilišne ustanove u sastavu osječkog Sveučilišta, Studentski zbor i Studentske udruge, Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područna služba Osijek i Sveučilište u Dubrovniku.

Plakat 20. Smotre Sveučilišta.pdf