3. Obavijest o dodatnoj provjeri znanja, vještina i sposobnosti - PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ ARHITEKTURA I URBANIZAM

3. Obavijest o dodatnoj provjeri znanja, vještina i sposobnosti

PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ ARHITEKTURA I URBANIZAM

Dodatna provjera znanja vještina i sposobnosti (prijemni ispit) za upis na Preddiplomski sveučilišni studij Arhitektura i urbanizam održati će se u ponedjeljak, 4. srpnja 2022. godine u zgradi Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek (GrAFOS), Ulica Vladimira Preloga 3, s početkom u 9.00 sati.

Predviđeno cjelokupno vrijeme trajanja procedure prijemnog ispita je od 8.30 do 13.00 sati u što je uključena i pauza.

Svi uredno prijavljeni pristupnici trebaju biti u 8.30 sati ispred glavnog ulaza u zgradu GrAFOS-a. Ne ulaziti samostalno u zgradu GrAFOS-a! Pristupnike će do učionice u kojoj će pisati prijemni ispit uvesti djelatnice Ureda za studente tako da su svi pristupnici najkasnije u 9.00 sati u učionicama.

3. Obavijest - Provjera znanja - Arhitektura i urbanizam- OPŠIRNIJE