Anketa o konzultacijama

Tijekom studiranja koristio/la sam konzultacije

Društvene aktivnosti


  

Građevinijada 2010. - Čanj, Crna Gora

Datum objave: 06.10.2016.

Edukacijsko-rekreacijski susret studenata građevine, 28.04.-02.05.2010. - Čanj, Crna Gora

Izvješće sa građevinijade pogledajte ovdje...

Opširnije

Malonogometni turnir GFOS-a 2009/10

Datum objave: 06.10.2016.

SKUPINA A

IME EKIPE    U    P    N    I    RAZ    B
1.CUGOPOL    5    4    0    1    20:9    12
2.PROFESORI GF    5    3    2    0    20:14    11
3.MAJSTORI    5    3    1    1    30:8    10
4.ILEGALCI    5    1    1    3    14:26    4
5.IVICA I ODMETNICI    5    0    2    3    10:21    2
6.A JE TO    5    0    2    3    4:17    2


1.Kolo
„ILEGALCI“ – „CUGOPOL“ : 4-9
„A JE TO“ – „MAJSTORI“ : 1-8
„PROFESORI GF“ – „IVICA I ODMETNICI“ : 3-3

2.Kolo
„ILEGALCI“ – „MAJSTORI“ : 1-8
„CUGOPOL“ – „PROFESORI GF“ : 3-4
„A JE TO“ – „IVICA I ODMETNICI“ : 2-2

3.Kolo
„ILEGALCI“ – „IVICA I ODMETNICI“ : 4-3
„CUGOPOL“ – „MAJSTORI“ : 2-1
„A JE TO“ – „PROFESORI GF“ : 1-4

4.Kolo
„ILEGALCI“ – „PROFESORI GF“ : 4-6
„CUGOPOL“ – „A JE TO“ : 30.03.2010. : 3-0 (BB)
„MAJSTORI“ – „IVICA I ODMETNICI“ : 30.03.2010. : 9-2

5.Kolo
„ILEGALCI“ – „A JE TO“ : 0-0 (BB)
„CUGOPOL“ – „IVICA I ODMETNICI“ : 3-0 (BB)
„MAJSTORI“ – „PROFESORI GF“ : 3-3


SKUPINA B

IME EKIPE    U    P    N    I    RAZ    B
1.VALLIS AUREA    5    5    0    0    17:4    15
2.VIRTUALNI RAD    5    4    0    1    25:12    12
3.MEČADŽIJE    5    3    0    2    11:9    9
4.NINDŽA KORNJAČE    5    2    0    3    13:15    6
5.SMILEY    5    1    0    4    18:27    3
6.LAKO ĆEMO    5    0    0    5    2:20    0


1.Kolo
„VALLIS AUREA“ – „VIRTUALNI RAD“ : 2-1
„NINDJA KORNJAČE“ – „LAKO CEMO“: 3-0
„MEČADŽIJE“ – „SMILEY“: 2-1


2.Kolo
„VALLIS AUREA“ – „LAKO CEMO“ : 7-2
„VIRTUALNI RAD“ – „MEČADŽIJE“ : 4-2
„NINDJA KORNJAČE“ – „SMILEY“ : 8-5

3.Kolo
„VALLIS AUREA“ – „SMILEY“ : 3-1
„VIRTUALNI RAD“ – „LAKO CEMO“ : 3-0 (BB)
„NINDJA KORNJAČE“ – „MEČADŽIJE“ : 2-4

4.Kolo
„VALLIS AUREA“ – „MEČADŽIJE“ :  2-0
„VIRTUALNI RAD“ – „NINDJA KORNJAČE“ : 3-0 (BB)
„LAKO CEMO“ – „SMILEY“ : 0-3 (BB)

5.Kolo
„VALLIS AUREA“ – „NINDJA KORNJAČE“ : 3-0 (BB)
„VIRTUALNI RAD“ – „SMILEY“ : 14-8
„LAKO CEMO“ – „MEČADŽIJE“ : 0-3 (BB)


SKUPINA C

IME EKIPE    U    P    N    I    RAZ    B
1.PLAN POMAKA    5    5    0    0    25:4    15
2.XD    5    3    1    1    30:10    10
3.STROJEVI    5    3    0    2    16:22    9
4.HIDROING    5    1    1    3    9:10    4
5.VIKTOR MIHAJLOVIĆ    5    0    1    4    2:13    2
6.ŠTETOČINE    5    0    2    3    4:27    2


1.Kolo
„ŠTETOČINE“ – „STROJEVI“: 3-6
„HIDROING“ – „PLAN POMAKA“: 2-3
„VIKTOR MIHAJLOVIĆ“ – „XD“: 2-2

2.Kolo
„ŠTETOČINE“ – „PLAN POMAKA“ : 0-12
„STROJEVI“ – „VIKTOR MIHAJLOVIĆ“ : 5-0
„HIDROING“ – „XD“ : 2-3

3.Kolo
„ŠTETOČINE“ – „“XD“ : 1-9
„STROJEVI“ – „PLAN POMAKA“ : 0-3
„HIDROING“ – „VIKTOR MIHAJLOVIĆ“ : 3-0 (BB)

4.Kolo
„ŠTETOČINE“ – „VIKTOR MIHAJLOVIĆ“ : 0-0 (BB)
„STROJEVI“ – „HIDROING“ : 4-2
„PLAN POMAKA“ – „XD“ : 4-2

5.Kolo
„ŠTETOČINE“ – „HIDROING“ : 0-0 (BB)
„STROJEVI“ – „XD“ : 1-14
„PLAN POMAKA“ – „VIKTOR MIHAJLOVIĆ“ : 3-0 (BB)



ČETVRTFINALE: Ponedjeljak 12.04.2010.
1.„VALLIS AUREA“ – „PROFESORI GF“ : 21,15 h
2.„VIRTUALNI RAD“  –  „XD“ : 13,15 h
3.„CUGOPOL“ – „MAJSTORI“ : 12,30 h
4.„PLAN POMAKA“ – „MEČADŽIJE“ : 20,30 h


POLUFINALE: Utorak 13.04.2010.
5.„POBJEDNIK 1“ – „POBJEDNIK 2“ : 17,30 h
6.„POBJEDNIK 3“ – „POBJEDNIK 4“ : 18,15 h


UTAKMICA ZA 3. MJESTO: Ponedjeljak 19.04.2010.
„PORAŽENI 5“ – „PORAŽENI 6“ : 20,30 h


FINALE: Ponedjeljak 19.04.2010.
„POBJEDNIK 5“ – „POBJEDNIK 6“ : 21,15 H

 

LISTA STRIJELACA

11 GOLOVA
Damir Markulak (PGF)

9 GOLOVA
Igor Knez (VIRTUALNI RAD)

8 GOLOVA
Stefan Poznić (PLAN POMAKA)
Mario Vukoje (XD)

7GOLOVA
Marko Katić (CUGOPOL)
Marin Medved (MAJSTORI)
Tomislav Zelenika (MAJSTORI)

6 GOLOVA
Tomislav Petraš (VALLIS AUREA)
Goran Kopić (XD)
Ivan Radoš (XD)

5 GOLOVA
Matija Oliver (PLAN POMAKA)
Stijepan Bošnjak (CUGOPOL)
Marijan Vukušić (ILEGALCI)
Ivan Šimić (MAJSTORI)
Krunoslav Miholić (STROJEVI)
Tomislav Škegro (PLAN POMAKA)

4 GOLA
Marko Željezić (NINDŽA KORNJAČE)
Ivan Omazić (IVICA I ODMETNICI)
Ivan Brekalo (STROJEVI)
Daniel Poprocki (STROJEVI)
Tomislav Živić (XD)
Ivan Maričić (SMILEY)
Gregor Lovrić (XD)

3 GOLA
Matej Žitnjak (MAJSTORI)
Filip Pavlović (MAJSTORI)
Juraj Popović (IVICA I ODMETNICI)
Marko Trnak (NINDŽA KORNJAČE)
Adam Bečić (ILEGALCI)
Josip Živković (MAJSTORI)
Josip Antunović (SMILEY)
Jurko Zovkić (PGF)
Franjo Pirkl (VIRTUALNI RAD)
Mario Joketovć (VALLIS AUREA)

2 GOLA
Petar Josipović (A JE TO)
Stipe Grubišić (LAKO ĆEMO)
Florijan Kuzminski (NINDŽA KORNJAČE)
Dalibor Opačak (SMILEY)
Mario Begić (ILEGALCI)
Ivan Ivošević (PLAN POMAKA)
Ivica Ević (PGF)
Ivan Kerner (STROJEVI)
Mario Janjić (PLAN POMAKA)
Mario Andrić (ŠTETOČINE)
Josip Vrljić (ŠTETOČINE)
Goran Đurica (HIDROING)
Nikola Magdalenić (ILEGALCI)
Ivan Nikolić (IVICA I ODMETNICI)
Miodrag Adamčević (MEČADŽIJE)
Ivan Pranjković (MEČADŽIJE)
Luka Zovko (VIRTUALNI RAD)
Tihomir Štefić (PGF)
Dalibor Burilo (SMILEY)
Davor Babić (VALLIS AUREA)

1 GOL
Valentino Liović (VIRTUALNI RAD)
Ante Dukić (VIKTOR MIHAJLOVIĆ)
Bojan Bebić (VIKTOR MIHAJLOVIĆ)
Davorin Penava (PGF)
Ivan Ivandić (MEČADŽIJE)
Hrvoje Pintarić (MEČADŽIJE)
Zoran Vlainić (HIDROING)
Toni Ratković (HIDROING)
Luka Šibalić (HIDROING)
Mario Kostić (STROJEVI)
Patrik Križanac (SMILEY)
Josip Hauska (NINDŽA KORNJAČE)
Matej Perić (IVICA I ODMETNICI)
Srećko Babić (A JE TO)
Ivan Renić (CUGOPOL)
Mario Veselčić (CUGOPOL)
Marko Horvatović (A JE TO)
Ilija Klarić (XD)
Zvonimir Rupert (MEČADŽIJE)
Andrija Škarica (ILEGALCI)
Danijel Topić (HIDROING)
Damir Lešković (VIRTUALNI RAD)
Dragan Bogdanović (SMILEY)
Tomislav Šapina (VIRTUALNI RAD)
Dario Vuković (VIRTUALNI RAD)
Mladen Mandić (VIRTUALNI RAD)
Gordan Bilger (PGF)

Opširnije