Strana literatura

Stranu literaturu tijekom studiranja:

Mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja

OBAVIJESTI O OTVORENIM NATJEČAJIMA

Erasmus+ KA1 - DODATNI natječaj za mobilnost nastavnog osoblja 2017./2018. - OTVORENO

(rok za prijavu: 1. 12. 2018.)

Sveučilište u Osijeku je objavilo DODATNI natječaj za dodjelu financijskih potpora za Erasmus+ mobilnosti nastavnog osoblja za ODRŽAVANJE NASTAVE koje će se realizirati do 31. svibnja 2019.

Više informacija o natječaju je moguće pronaći na:

31. 10. 2018.

***

Erasmus+ KA1 - Natječaj za mobilnost (ne)nastavnog osoblja 2018./2019. - ZATVORENO

(rok za prijavu: 30. 4. 2018.)

Sveučilište u Osijeku je objavilo natječaj za dodjelu financijskih potpora za Erasmus+ mobilnosti nastavnog i nenastavnog osoblja koje će se realizirati od 01. lipnja 2018. do 30. rujna 2019.

Više informacija o natječaju je moguće pronaći na:

22. 3. 2018.

***

Erasmus+ natječaj 2018. - Iskaz interesa za suradnju s partnerskim zemljama (individualne mobilnosti) - ZATVORENO

(rok za prijavu: 11. 1. 2018.)

U skladu s objavljenim Pozivom za podnošenje projektnih prijedloga u okviru programa Erasmus+ za 2018. godinu:
Sveučilište u Osijeku će prijaviti projekte individualnih mobilnosti u Ključnoj aktivnosti 1: Mobilnost pojedinaca u području obrazovanja, osposobljavanja i mladih. Sastavnice Sveučilišta ne mogu samostaljno prijavljivati takve projekte.

Osim suradnje s programskim zemljama (sudionice programa Erasmus+), suradnja u okviru organizacije individualnih mobilnosti se planira proširiti na partnerske zemlje (države izvan EU i pridružene punopravne članice Erasmus+ programa).

Aktivnosti u 2018. godini uključuju financiranje individualnih dolaznih i odlaznih mobilnosti studenata na svim razinama studija u svrhu studiranja i obavljanja stručne prakse, te potpore za odlazno i dolazno (ne)nastavno osoblje u svrhu održavanja nastave i stručnog usavršavanja.

Ukoliko postoji interes za organiziranje takve vrste mobilnosti, popunite obrazac koji je moguće preuzeti ovdje. Obrazac je potrebno popuniti na engleskom jeziku. Potrebno je prijaviti/planirati i dolazne i odlazne mobilnosti studenata i/ili (ne)nastavnog osoblja. Mentori na završnim/diplomskim radovima ovdje mogu pomoći oko definiranja broja mobilnosti za studente prema institucijama gdje imaju ostvareni kontatk.

U prezentaciji AMPEU-e, koju je moguće preuzeti ovdje, se nalaze detaljne informacije o mogućnostima Erasmus+ suradnje s partnerskim zemljama.

Popunjeni obrazac u .xlsx formatu je potrebno poslati meni na e-mail najkasnije do 11. 1. 2018. u toku dana, kako bi bilo moguće na vrijeme sve objediniti i proslijediti na Rektorat.

Stojim na raspolaganju za dodatne informacije. Također, o svemu je moguće informirati se i direktno kod gospođe Martine Šuto (tel: 031 224 171)

7. 12. 2017.

Doc. dr. sc. Ivan Kraus

Prijavi se za mail obavijesti