Nastava na daljinu do kraja zimskog semestra

Nastava će se održavati na daljinu do kraja zimskog semestra.

Laboratorijske vježbe i vježbe u računalnoj učionici mogu se održavati u kontaktnoj nastavi, ako nastavnik osigura poštivanje svih epidemioloških mjera i preporuka. Ako nositelj predmeta ocijeni da predavanja i/ili vježbe ne može provoditi na daljinu, iznimno je moguće odobriti kontaktnu nastavu uz uvjet poštivanja svih propisanih mjera i preporuka, a studenti će biti obaviješteni na vrijeme.

Nastavnici će obavijestiti studente o načinu održavanja nastave i osigurati da se nastava održava u terminu redovitog rasporeda. Redovitom rasporedu nastave treba prilagoditi i dostavu nastavnih materijala, rokove predaje zadataka i slično.

Kolokviji i ispiti se održavaju kontaktno u prostorima Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek.

1. Svi KOLOKVIJI čije održavanje je predviđeno za zadnji tjedan nastave od 18.01. do 23.01.2021., imaju novi raspored održavanja od 18.01. do 30.01. 2021. godine.
Raspored održavanja kolokvija objavljen je na mrežnoj stranici kod rasporeda kolokvija.

2. ISPITNI ROK traje 01. 02. 2021. do 26. 02. 2021.

3. POČETAK NASTAVE je 01. 03. 2021. Način održavanja nastave u ljetnom semestru biti će objavljen na mrežnoj stranici.

U slučaju potvrđene zaraze COVID-19 bolesti ili službeno propisane mjere samoizolacije studenti su dužni obavijestiti svoje predmetne nastavnike i prodekanicu za nastavu.

Svi studenti moraju se pridržavati propisanih epidemioloških mjera i preporuka, a posebno:

- u prostorima Fakulteta obavezno je nošenje maski,

- međusobni razmak između osoba u istoj prostoriji ne smije biti manji od 2 m,

- u jednoj prostoriji ne smije biti više od 25 osoba, bez obzira na veličinu prostorije.