Obavijest kandidatima-rezultati pismenog testiranja i poziv na intervju

Obavijest kandidatima i rezultati pisane provjere znanja (testiranja) za izbor

1. jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrste - stručni suradnik za projekte, međunarodnu suradnju i suradnju s gospodarstvom u Uredu za projekte, međunarodnu suradnju i suradnju s gospodarstvom (za rad na projektu UP.03.1.1.04.0012 Održivi model stručne prakse na Građevinskom i arhitektonskom fakultetu Osijek-PRAG) na određeno vrijeme u nepunom radnom vremenu s 30% radnog vremena, do završetka trajanja projekta (zaključno sa 3.2023. godine)

Obavijest  kandidatima - rezultati testiranja - Stručni suradnik za projekte

2. jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto I. vrste - stručni suradnik za studentska pitanja u Uredu za studente (za rad na projektu UP.03.1.1.04.0012 Održivi model stručne prakse na Građevinskom i arhitektonskom fakultetu Osijek-PRAG) na određeno vrijeme u nepunom radnom vremenu s 70% radnog vremena, do završetka trajanja projektnih aktivnosti

Obavijest kandidatima - rezultati testiranja - Stručni suradnik za studente