Ovlašteni inženjeri


         

Ovlašteni inženjeri građevinarstva za poslove projektiranja i nadzora:

 

  1. prof. dr. sc. Barišić Ivana, dipl. ing. građ

Broj upisa: G 6228

Kontakt: 031/544-697, ivana@gfos.hr

 

  1. prof. dr. sc. Bošnjak-Klečina Mirjana, dipl. ing. građ.

Broj upisa: G 363

Kontakt: 031/544-664, mbosnjak@gfos.hr

 

  1. dr. sc. Dimter Sanja, dipl. ing. građ.

Broj upisa: G 1353

Kontakt: 031/544-698, sdimter@gfos.hr

 

  1. dr. sc. Markulak Damir, dipl. ing. građ.

Broj upisa: G 365

Kontakt: 031/544-673, markulak@gfos.hr

 

  1. dr. sc. Minažek Krunoslav, dipl. ing. građ.

Broj upisa: G 5735

Kontakt: 031/544-699, krumin@gfos.hr  

 

  1. dr. sc. Lidija Tadić, dipl. ing. građ. – u mirovanju

Broj upisa: G 2815

Kontakt: 031/540-086, ltadic@gfos.hr

 

  1. dr. sc. Varevac Damir, dipl.ing.građ.

Broj upisa: G 3214

Kontakt: 031/540-674, dvarevac@gfos.hr

 

  1. prof. dr. sc. Zovkić Jurko, mag.ing.aedif.

Broj upisa: G 4341

Kontakt: 031/544-676, jzovkic@gfos.hr

 

Ovlašteni arhitekti:

 

  1. dr. sc. Ivana Brkanić Mihić, mag. ing. arch. – u mirovanju

Broj upisa: A 4227

Kontakt: 031/540-094, ibrkanic@gfos.hr

 

  1. dr. sc. Željka Jurković, dipl. ing. arch.

Broj upisa: A 1911

Kontakt: 031/544-692, zjurkovic@gfos.hr

 

  1. sc. Marija Krajnović, mag. ing. arch.

Broj upisa: A 4558

Kontakt: 031/544-693, mkrajnovic@gfos.hr

 

 

Ovlašteni arhitekti urbanisti:

 

  1. Ivan Cingel, dip. ing. arch.

Broj upisa: A-U 49

Kontakt: 031/544-701, icingel@gfos.hr

 

  1. dr. sc. Željka Jurković, dipl. ing. arch.

Broj upisa: A-U 58

Kontakt: 031/544-692, zjurkovic@gfos.hr

 

  1. dr. sc. Danijela Lovoković, dipl. ing. arch.

Broj upisa: A-U 589

Kontakt: 031/544-701, dlovokovic@gfos.hr

 

 

Ovlaštena inženjerka gradilišta arhitektonske struke:

 

  1. dr. sc. Željka Jurković, dipl. ing. arch.

Broj upisa: A-IG 146

Kontakt: 031/544-692, zjurkovic@gfos.hr

 

 

Ovlašteni inženjer geodezije:

 

  1. sc. Vladimir Moser, dipl. ing geod.

Broj upisa: 112

Kontakt: 031/544-684, vmoser@gfos.hr