PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STUDIJ ARHITEKTURE I URBANIZMA Obavijest o dodatnoj provjeri znanja, vještina i sposobnosti

Dodatna provjera znanja, vještina i sposobnosti (prijemni ispit) za upis na Sveučilišni preddiplomski studij arhitekture i urbanizma planira se održati  06. srpnja 2020. u zgradi Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek, Vladimira Preloga 3.

Predviđeno vrijeme trajanja je od 8.30 do 16.00 sati u što su uključene i potrebne pauze.

Provjere znanja, vještina i sposobnosti potrebnih za studij arhitekture i urbanizma uključuju:

1. Test provjere opće kulture
  2. Test provjere sposobnosti percepcije prostora
  3. Test provjere likovnih i grafičkih sposobnosti

Rezultati prijemnog ispita biti će objavljeni najkasnije do 10. srpnja 2020. u 13.00 sati.

Svi pristupnici su obvezni zadovoljiti sljedeća tri preduvjeta za pristup prijemnom ispitu:

1. Potrebno je izvršiti valjanu prijavu studijskog programa preko internet stranice www.postani-student.hr najkasnije do 15. lipnja 2020. godine.
  2. Do 15. lipnja 2020. pristupnici trebaju uplatiti cijenu organizacije dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti koja iznosi 350,00 kuna po pristupniku. Iznos je potrebno uplatiti putem opće uplatnice, a svi podatci za ispunjavanje uplatnice navedeni su u priloženom primjeru u PDF formatu.
  3. Ispuniti obrazac prijave o Dodatnoj provjeri znanja koju možete preuzeti ovdje. Popunjeni obrazac prijave i dokaz o uplati u elektronskoj formi treba poslati na e-mail adresu: emamic@gfos.hr do 15. lipnja 2020. godine

Konačna lista pristupnika koji su ostvarili pravo na pristup prijemnom ispitu biti će objavljena na Internet stranici Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek do 01. srpnja 2020.

Svi pristupnici trebaju ponijeti sljedeće dokumente i pribor:

- identifikacijski dokument (osobna iskaznica ili putovnica)

- kemijska olovka

- grafitna drvena olovka tvrdoće B do 4B i odgovarajuća gumica za brisanje.

Papire za odgovore i crtanje pristupnici će dobiti na licu mjesta.

Za vrijeme provjere znanja, vještina i sposobnosti nije dopušteno korištenje mobitela, kalkulatora, prijenosnih računala i sličnih uređaja.

PRIMJER UPLATNICE.pdf

Napomena:

Budući da se do 06. srpnja 2020. može promjeniti epidemiološka situacija moguće su izmjene u organizaciji i datumu održavanja prijemnog ispita. Sve eventualne promjene biti će pravovremeno postavljene na Internet stranice našeg Fakulteta.