Radionica pod nazivom nazivom „Mobilnosti u sklopu CEEPUS mreže HR-1302-07-2425 - Research and Education of Environmental Risks“,

Poštovani nastavnici,

pozivamo vas na radionicu pod nazivom nazivom „Mobilnosti u sklopu CEEPUS mreže HR-1302-07-2425 - Research and Education of Environmental Risks“, koja će se održati u ponedjeljak, 13. svibnja 2024. godine u 15.00h, u učionici II.48.

Voditeljica radionice: prof. dr. sc. Marijana Hadzima-Nyarko

Sadržaj radionice

Prezentacija CEEPUS mreže i mogućnosti sudjelovanja u mobilnosti. CEEPUS - Srednjoeuropski program akademske razmjene studenata i nastavnika nudi mogućnost studiranja na sveučilištima srednje i jugoistočne Europe sa stipendijama u skladu sa životnim standardima zemalja primateljica.

Program podržava mobilnost nastavnika te studenata prijediplomskog, diplomskog i doktorskog studija. Kroz CEEPUS studenti i nastavnici svih javnih visokih učilišta u Republici Hrvatskoj mogu ostvariti mobilnost na jednoj od 23 institucije iz 10 zemalja koje su članice CEEPUS mreže HR-1302-07-2425 pod naslovom „Research and Education of Environmental Risks.

Predviđeno trajanje radionice je 45 minuta.

Svi zainteresirani za sudjelovanje na radionici trebaju se prijaviti na radionicu putem linka: https://forms.office.com/e/CRGZGNAX2Q