Rezultati natječaja - poslijediplomski sveučilišni studij

Rezultati natječaja za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo u akademskoj 2016./2017. godini

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Građevinski fakultet Osijek
Poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo
Povjerenstvo za poslijediplomske studije

Osijek, 27. siječnja 2017. godine

Na temelju Natječaja Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Građevinskog fakulteta Osijek, za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo za stjecanje akademskoga stupnja doktora znanosti (dr.sc.) iz znanstvenog područja tehničkih znanosti, znanstvenog polja građevinarstvo u akademskoj 2016./2017. godini, objavljenog 21. prosinca 2016. godine, Povjerenstvo za poslijediplomske studije provelo je odabir pristupnika.

Povjerenstvo je sastavilo listu odabranih pristupnika abecednimredoslijedom prema prezimenu uz naznaku odabranog modula:

1.Filip Anić (Nosive konstrukcije);

2.Dalibor Burilo(Nosive konstrukcije);

3.Josip Ćorić(Organizacija i tehnologija građenja);

4.Toma Durdov(Nosive konstrukcije);

5.Anita Gojević(Nosive konstrukcije);

6.Vedrana Golić(Organizacija i tehnologija građenja);

7.Andreja Hajdinger (Hidrotehnika);

8.Ivan Kovačić (Organizacija i tehnologija građenja);

9.Anamarija Marukić(Organizacija i tehnologija građenja);

10.Marijan Radman(Organizacija i tehnologija građenja);

11.Tomislav Slunjski (Hidrotehnika);

12.Davor Vić(Organizacija i tehnologija građenja).

Upisi na poslijediplomski sveučilišni studij Građevinarstvo održati će se u četvrtak, 9. veljače 2017. godine u vremenu od 12:00 do 17:00 sati u Uredu za studente 0.1 na adresi: Građevinski fakultet Osijek, Ulica Vladimira Preloga 3, 31000 Osijek. Ukoliko ste spriječeni doći molimo Vas pošaljite obavijest na adresu e-pošte: poslijediplomski@gfos.hr ili putem telefona +385 31 540 090.Za upis je potrebno pripremiti:

• dvije fotografije 4×6 cm;
  • dokaz o uplati 480,00 HRK (četiri stotine i osamdeset kuna) za troškove upisa, upisnih materijala i projekata studentskog zbora) na IBAN Građevinskog fakulteta Osijek, -broj:HR04 25000091102002438; model: HR67, poziv na broj odobrenja: upisati broj OIB-a;
  • dokaz o uplati 5000,00 HRK (pet tisuća kuna) u svrhu prve rate školarine, na IBAN Građevinskog fakulteta Osijek, -broj:HR04 25000091102002438; model: HR67, poziv na broj odobrenja: upisati broj OIB-a.

Dodatno, prije upisa potrebno je imati odabrane predmete studija.

Prigovor na rezultate natječaja pristupnici mogu uputiti Povjerenstvu za poslijediplomske studije najkasnije do 4. veljače 2017. godine putem propisanog obrasca  OB-7-1-7 kojeg mogu zatražiti adrese e-pošteposlijediplomski@gfos.hr. Prigovor je potrebno dostaviti u elektronskom obliku putem adrese e-pošte poslijediplomski@gfos.hr ili poštom na adresu: Građevinski fakultet Osijek, Referada za poslijediplomske studije, 31000 Osijek, Ulica Vladimira Preloga 3 ili osobno u Ured za studente 0.1. Pristupnicima koji su uputili prigovor, Povjerenstvo za poslijediplomske studije odgovoriti će u roku od 14 dana od dana primitka prijave.

Dodatne obavijesti o natječaju mogu se dobiti u Uredu za studente, putem telefona: +385 31 540 090 ili adrese e-pošte poslijediplomski@gfos.hr.

Predsjednik Povjerenstva:

Doc.dr.sc. Davorin Penava, dipl.ing.građ.