Studij arhitekture i urbanizma važno!

Obavijest o dodatnoj provjeri znanja, vještina i sposobnosti

Dodatna provjera znanja, vještina i sposobnosti (prijemni ispit) za upis na novi Sveučilišni preddiplomski studij arhitekture i urbanizma održat će se 12. rujna 2016. u učionicama na III. katu nove zgrade Građevinskog fakulteta Osijek, Svačićeva ulica 1h.

Predviđeno vrijeme trajanja je od 8.30 do 16.00 sati u što su uključene i potrebne pauze.

Provjere znanja, vještina i sposobnosti potrebnih za studij arhitekture i urbanizma uključuju:

1. Test provjere opće kulture
  2. Test provjere sposobnosti percepcije prostora
  3. Test provjere likovnih i grafičkih sposobnosti

Rezultati prijemnog ispita biti će objavljeni 13. rujna 2016. do 13.00 sati.

Cijena organizacije dodatne provjere znanja, vještina i sposobnosti iznosi 350,00 kuna po pristupniku. Iznos je potrebno uplatiti putem opće uplatnice, a svi podatci za ispunjavanje uplatnice navedeni su u priloženom primjeru u PDF formatu.

Svi pristupnici trebaju ponijeti sljedeće dokumente i pribor:

• identifikacijski dokument (osobna iskaznica ili putovnica)
  • peti primjerak opće uplatnice s imenom pristupnika kao dokaz o plaćenim troškovima prijemnog ispita
  • kemijska olovka
  • grafitna drvena olovka tvrdoće B do 4B i odgovarajuća gumica za brisanje.

Papire za odgovore i crtanje pristupnici će dobiti na licu mjesta.

Za vrijeme provjere znanja, vještina i sposobnosti nije dopušteno korištenje mobitela, kalkulatora, prijenosnih računala i sličnih uređaja.

Raspored sjedenja pristupnika biti će izvješen na ulazima u učionice na III. katu.

Krajnji rok za prijavu pristupnika preko internet stranice www.postani-student.hr je 9. rujna 2016.

Primjer uplatnice (.pdf)