Važna obavijest za studente 3. godine preddiplomskog studija Građevinarstvo

VAŽNA OBAVIJEST ZA STUDENTE 3. GODINE PREDDIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA GRAĐEVINARSTVO

Na sjednici Senata od 30. rujna 2020. godine donesena je odluka o produženju upisnog roka na diplomske studije svih sastavnica Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. U skladu s tom odlukom i s dozvolom Senata Sveučilišta, Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek omogućit će studentima 3. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Građevinarstvo kojima je ostao jedan ispit dodatni izvanredni rok kako bi imali priliku upisati diplomski studij. Ova se odluka i produženje u trajanju od jednog mjeseca odnosi i na studente 3. godine sveučilišnog preddiplomskog studija Građevinarstvo kojima je 30. rujna 2020. godine istekao rok za dovršetak studija (6 godina studiranja). Izvanredni ispitni rok bit će održan u tjednu 12. - 16. listopada, a točan termin bit će objavljen na vrijeme.

Studenti trebaju ovaj ispitni rok prijaviti u uredu za studente, osobno ili e-mailom do srijede, 07. listopada 2020. godine. Ovaj ispitni rok NE prijavljivati putem studomata.