Važna obavijest za studente 3. godine stručnog studija građevinarstvo

Na sjednici Senata od 30. rujna 2020. godine donesena je odluka o produženju upisnog roka na diplomske studije svih sastavnica Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. U skladu s tom odlukom i s dozvolom Senata Sveučilišta, Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek omogućit će studentima 3. godine stručnog studija Građevinarstvo, kojima je ostao jedan ispit, dodatni izvanredni rok kako bi imali priliku upisati specijalistički studij ili razlikovnu godinu. Ova se odluka i produženje u trajanju od jednog mjeseca odnosi i na studente 3. godine stručnog studija Građevinarstvo kojima je 30. rujna 2020. godine istekao rok za dovršetak studija (6 godina studiranja). Izvanredni ispitni rok bit će održan u tjednu 12. - 16. listopada, a točan termin bit će objavljen na vrijeme.

Studenti trebaju ovaj ispitni rok prijaviti u uredu za studente, osobno ili e-mailom do srijede, 07. listopada 2020. godine. Ovaj ispitni rok NE prijavljivati putem studomata.