35 godina Knjižnice

Svečano otvaranje Legere kluba u četvrtak, 27. 2. u 11 h

Knjižnica Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek u četvrtak, 27. veljače 2020., slavi 35. rođendan. Prošla je sve razvojne teškoće i probleme, doživjela punu zrelost i sada proživljava svoje najljepše dane.

Tim povodom, u mirnom i atraktivnom prostoru (naslonjenom na čitaonicu), Fakultet stavlja u funkciju prostor za razonodu i opuštanje, namijenjen studentima i zaposlenicima. Ideja ovakvih prostora, kakve poznaju mnoga svjetska sveučilišta, jest osjećaj pripadnosti i zajedništva kroz opuštena druženja. Mjesto gdje će se u neformalnoj atmosferi lakše stvarati ideje i prijedlozi, još jedno mjesto za izvannastavne aktivnosti.
U našem Legere klubu (prema lat. lego, legere = čitati) moći će se pročitati dnevni tisak, časopis ili dobra knjiga, ali i opustiti se i zabaviti uz zanimljive društvene igre.

Na dan otvaranja organizirali smo turnir u stolnom tenisu za studente i djelatnike Fakulteta koji će početi u 9 sati, a sama svečanost otvaranja Legere kluba bit će u 11 sati, u dnu hola u prizemlju, ispred Kluba.
Veselimo se vašem dolasku i nadamo se da ćete uživati u novom relax prostoru! :)