Nova knjiga u knjižnici!

Priručnik organizacije građenja

U izdanju Građevinskog fakulteta Zagreb objavljen je sveučilišni priručnik Priručnik organizacije građenja, autora izv. prof. dr. sc. Mladena Vukomanovića, Sonje Kolarić, mag. ing. aedif. i prof. dr. sc. Mladena Radujkovića.

Knjiga je strukturirana u šest temeljnih cjelina organizacije građenja u kojima se detaljno objašnjava teoretska pozadina tehnika i alata iz organizacije građenja te služi kao pomoć i poticaj svima onima koji žele unaprijediti procese planiranja, organizacije i kalkulacije građevinskih resursa. U knjigu su, osim uobičajenog pregleda metoda, uključeni i rezultati brojnih osobnih iskustava autora u praksi i promišljanja specifičnih projektnih problema pri organizaciji građenja. Osim teoretske pozadine, svako poglavlje detaljno razrađuje konkretne probleme organizacije građenja kroz postavljene zadatke, sadržajno podijeljene prema poglavljima knjige.