Zahvalnica za sudjelovanje u projektu Plastičnim čepovima do skupih lijekova!

Policijska uprava osječko-baranjska dodijelila je Građevinskom i arhitektonskom fakultetu Osijek Zahvalnicu za sudjelovanje u projektu Plastičnim čepovima do skupih lijekova!

Početkom prošle godine uključili smo se u ovu humanitarnu akciju kao Zelena knjižnica GRAFOS-a i u listopadu odnijeli u MUP dvije vreće s 40-ak kila sakupljenih plastičnih čepova. Zajedno s jednom tonom i 760 kg čepova (koje su, uz naše studente i djelatnike, sakupili učenici osnovnih i srednjih škola u Osijeku) odvezeni su u Čakovec, gdje su proslijeđeni Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske za nabavu skupih lijekova. Zahvaljujemo svima koji marljivo donose čepove i pune naše kutije pored studentske službe i knjižnice.
Akcija ide dalje....