3. Radionica – projekt GReENERGY

Poštovani,

Srdačno Vas pozivamo na 3. radionicu u okviru projekta pod nazivom: Greening the Cities - Development and Promotion of Energy Efficiency and Sustainable Urban Environment in the Cities of Croatia-Serbia Cross-border Region - GReENERGY, HR-RS290; sufinanciranog od strane Europske unije putem programa Interreg-IPA CBC Hrvatska-Srbija, 2. poziv.

Početak radionice predviđen je za 29. rujan 2021., srijeda, u 11:00 sati.

11.00-11.10 h – Ceremonija otvaranja i pozdravna riječ

izv. prof. dr. sc. Hrvoje Krstić, Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek

prof. dr. sc. Stevan Savić, Sveučilište u Novom Sadu, Prirodoslovno-matematički fakultet

Srećko Kukić dipl.oec., Grad Osijek

11.10 - 12.30 h – Ravni zeleni krovovi  (Matija Ivoković i Nataša Kokorić, tvrtka Bauder)

12.30 - 13.00 h – Pauza za kavu

13.00 - 13.20 h - Procjena koristi i troškova projekta - Grad Novi Sad (izv. prof. dr. sc. Ivana Šandrk Nukić, GRAFOS)

13.20 - 14.00 h – Zrakopropusnost i energetska učinkovitost zgrada (izv. prof. dr. sc. Hrvoje Krstić, GRAFOS)

14.00 - 14.15 h – Rasprava

14.15 - 15.30 h – Ručak

Mjesto održavanja radionice je Hotel Osijek, Šamačka 4, 31000 Osijek, Hrvatska.

Radionica će se održati sukladno Preporukama za sprječavanje zaraze COVID-19 izdanim od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Radionica će se održati za najviše 50 polaznika prema redoslijedu zaprimanja prijava uz obvezu predočenja EU digitalne COVID potvrde.

Sudjelovanje na radionici je besplatno, ali je potrebno potvrditi sudjelovanje putem online prijavnice: https://forms.gle/Ee7smWGcye7jPbqN7

U slučaju promjene epidemiološke situacija koja će onemogućiti kontaktno održavanje radionice, ona će se preseliti u virtualno okruženje i održati na daljinu putem platforme Zoom i poveznice koja će biti naknadno dostavljena svim prijavljenim polaznicima.

Organizator radionice je Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Građevinski  i arhitektonski fakultet Osijek.