Strana literatura

Stranu literaturu tijekom studiranja:

Upis u I. godinu studija

DIPLOMSKI STUDIJ – ODLUKA O BROJU UPISNIH MJESTA

OBAVIJEST - LJETNI UPISNI ROK

Upis u I godinu Preddiplomskog stručnog studija - redoviti studij

Upis u I godinu Preddiplomskog sveučilišnog studija - Arhitektura i urbanizam

Upis u I godinu Preddiplomskog sveučilišnog studija - Građevinarstvo

Rezultati prijemnog ispita Preddiplomskog Sveučilišnog studija Arhitekture i urbanizma

Rang lista - Rezultati prijemnog ispita - 2019

Obavijest o žalbi

Obrazac - žalba

Prijave studenata za upis na diplomski sveučilišni studij u akademskoj 2019./20. godini, provodit će se na sljedeći način:

1.Prijave studenata

a) Prijava studija (provodi NISpDS)

Prijava kandidata provodi se elektroničkim putem kroz Nacionalni informacijski sustav prijava diplomskih studija (NISpDS) na stranici www.studij.hr od 01. srpnja do 30. rujna 2019.g.

b) Prijava smjera (provodi Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek)

Prijavu željenog smjera kandidati obavljaju putem Obrasca kojeg trebaju predati u Ured za studente.

Popunjeni i potpisani Obrazac treba predati najkasnije do 30. rujna 2019.g. (do 12:50 sati).

Potrebni Obrazac se može podići u uredu za studente ili na mrežnoj stranici Fakulteta.

2. Razredbeni postupak

a) Provodi NISpDS

Razredbeni postupak sastoji se od utvrđivanja rang-liste kandidata na temelju ukupne srednje ocjene, definirane kao aritmetička sredina ocjena ispita tijekom preddiplomskog studija (na tri decimalna mjesta).

b) Provodi Građevinski i arhitektonski fakultet Osijek

Konačna rang lista kandidata po smjerovima - razredbeni postupak sastoji se od utvrđivanja rang-liste kandidata na temelju ukupne srednje ocjene, definirane kao aritmetička sredina ocjena ispita tijekom preddiplomskog studija (na tri decimalna mjesta)  na temelju prijave željenog smjera.

Objava konačnih rang lista za upis po smjerovima je 01. listopada 2019. godine

Obrazac - Prijava smjera na Diplomski sveučilišni studij

NATJEČAJ ZA UPIS I. GODINE – PREDDIPLOMSKI STUDIJI

Obavijest o dodatnoj provjeri znanja -18.06.2019