45 godina Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek

Davna 1976. godina smatra se početkom djelovanja današnjeg Građevinskog i arhitektonskog fakulteta Osijek. Od tada do danas, kontinuirano obrazujemo inženjere građevinarstva, a od 2016. godine i inženjere arhitekture.

Obrazujući studente te provodeći znanstvena istraživanja iz područja građevinarstva, arhitekture i urbanizma, naš Fakultet daje veliki doprinos razvoju grada Osijeka te cijele regije Slavonije i Baranje.

Proslavu 45. obljetnice obilježiti ćemo središnjom proslavom - održavanjem Svečane akademije dana 26. travnja 2022. godine u prostorijama Fakulteta.

Pokrovitelji obilježavanja 45-te godišnjice našeg Fakulteta su Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine te Osječko-baranjska županija i Grad Osijek!

Obilježimo zajedno ovaj značajan jubilej!