Humanitarna akcija

Humanitarna akcija Božićna zvijezda

HUMANITARNA AKCIJA „BOŽIĆNA ZVIJEZDA“

Udruga Studenata Građevinskog fakulteta Osijek, Građevinski fakultet u Osijeku, Crveni križ Osijek i Lions klub KUNA NCLC pozivaju sve građane Osijeka i okolice da se odazovu Humanitarnoj akciji „Božićna zvijezda“  te da svojim donacijama ovaj Božić učine radosnijim onima kojima je pomoć zaista potrebna.

Humanitarna akcija traje od 05.-21. prosinca. Donacije mogu biti u vidu odjeće, igračaka, slatkiša te nekvarljivih hranidbenih namirnica, a prikupljat će se u holu Građevinskog fakulteta Osijek na označenim mjestima. Pri tome se moli da odjeća i igračke budu u dobrom stanju te da hrani nije istekao rok trajanja.

Donacije će biti namijenjene obiteljima slabog socijelnog statusa na području grada Osijeka i okolnih općina, a po završetku akcije bit će im osobno dostavljene na adresu.

Ponekad je potrebno dati samo malo sebe, učiniti nesebično djelo i time pokazati nekome da nije sam. Ne propustite priliku usrećiti jednu od obitelji i omogućiti im sretan i blagoslovljen Božić!