Interni natječaj Sveučilišta u Osijeku za prijavu znanstvenoistraživačkih projekata UNIOS-ZUP-2018

Od 2013. godine na Sveučilištu Josipa Jurja Strossmayera svake godine otvaraju se interni natječaji za prijavu znanstvenoistraživačkih i umjetničkih projekata, a koji se financiraju iz Poslovnog fonda Sveučilišta.

Programi natječaja vezani su uz teme od posebnog interesa za Sveučilište u Osijeku u skladu sa Strategijom Sveučilišta. Projekti traju godinu dana, a natjecati se mogu samo nastavnici i suradnici Sveučilišta.

Evaluacija prispjelih prijedloga projekata obavlja se na bazi anonimnih recenzija nastavnika Sveučilište u Osijeku sukladno posebno pripremljenim recenzentskim obrascima.

Rangiranje i odabir projekata za financiranje obavlja se na osnovi poznatih metoda višekriterijalnog odlučivanja i klaster analize.

Poveznica na stranicu natječaja