NATJEČAJ ZA ERASMUS+ KA1 MOBILNOST STUDENATA ZA LJETNI SEMESTAR U AKADEMSKOJ GODINI 2023./2024.

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku objavilo je natječaj za Erasmus+ KA1 mobilnost studenata za ljetni semestar akademske godine 2023./2024. Natječaj je otvoren za sve redovite i izvanredne studente Sveučilišta, a svrha boravka u inozemstvu može biti studijski boravak, stručna praksa ili kombinacija oba.

Važne informacije:

• Prijavu možete napraviti samo na Fakultete s kojima GRAFOS ima sporazum (Popis inozemnih partnerskih sveučilišta i Erasmus+ ugovora)
  • Iznosi financijske potpore za studente ovise o zemlji, vrsti i trajanju aktivnosti za koju se studenti prijavljuju u okviru ovog Natječaja i navedeni su u Uputama za studente.
  • Dužina razdoblja mobilnosti za studijski boravak je najmanje 2 mjeseca, a najduže 12 mjeseci.
  • Dužina razdoblja mobilnosti za stručnu praksu je najmanje 2 mjeseca, a najduže 12 mjeseci.
  • Dužina razdoblja mobilnosti za kombinirani studijski boravak i stručnu praksu je najmanje 2 mjeseca, a najduže 12 mjeseci.
  • Dužina razdoblja mobilnosti za kratkoročnu mobilnost (studij ili praksa) je najmanje 5, a najduže 30 dana.

Prijave se primaju do 10. listopada 2023. godine.

Za više informacija, posjetite službenu web stranicu, a za učestala pitanja posjetite Erasmus stranicu na GRAFOSu

Filip Anić, erasmus koordinator